Série utkání bez porážky pomůže každému týmu, uvědomuje si Marek Icha

Marek Icha patří mezi stabilní články pardubické sestavy. V rozhovoru pro klubový web se vracel k poslednímu duelu Pardubáků na půdě FC Zlín. Prozradil ale také, že v neděli budou chtít hráči pod vedením trenéra Kováče dát zapomenout na jarní zápasy v CFIG Areně. V domácím prostředí totiž za celé jaro ještě nedokázali červenobílí zvítězit.

Generálním partnerem profi fotbalu bude od příští sezony společnost Chance

TISKOVÁ ZPRÁVA LFA | Ligová fotbalová asociace vyhlašuje vítěze výběrového řízení na generální partnerství pro první a druhou nejvyšší profesionální soutěž. Tím se stala sázková společnost Chance, která uspěla ve vypsaném otevřeném tendru, když předložila nejvyšší nabídku. LFA a společnost Chance se od 1.7.2024 stávají partnery na pět nadcházejících sezon.

VIDEO | Trenér Kováč a obránce Dominik Mareš po utkání na trávníku FC Zlín

V rozhovoru pro klubový YouTube kanál se po remízovém utkání na půdě FC Zlín rozpovídal Dominik Mareš. Na tiskovou konferenci poté dorazil lodivod FK Pardubice Radoslav Kováč.

Přečíst článek

Ze Zlína vezeme velmi důležitý bod

Nedělní odpolední zápas ve Zlíně se sice pro Pardubáky nevyvíjel dobře, prohráli první poločas 0:1, ale po změně stran vyrovnali a nakonec se domů nevraceli s prázdnou. Jejich série bez porážky už čítá tři utkání.

Přečíst článek

Vstupenky na Boleslav: je tady zajímavá slevová akce!

Nejbližším zápasem našeho A-týmu bude v neděli souboje ve Zlíně, ale myslíme i na domácí utkání proti Mladé Boleslavi, které nás čeká za týden. Připravili jsme pro vás slevovou akci, při které si naši fanoušci mohou do vybraných sektorů zakoupit druhou vstupenku za symbolickou korunu.

Přečíst článek

Aktuality z klubu: Proběhlo setkání s fanoušky!

VIDEO | Další várka aktualit z FK Pardubice vám nabídne nejen to, co se v minulých dnech událo, ale nabízíme velmi čerstvé záběry ze čtvrtečního setkání hráčů s našimi hráči v rámci projektu Hospody FK Pardubice!

Přečíst článek

Dubnové termíny Stadion tour!

Nestihl sis v rámci naší Stadion tour ještě projít CFIG Arenu? Nemusíš litovat! Také ve čtvrtém měsíci tohoto roku se mohou fanoušci těšit na další příležitost nahlédnout do nejrůznějších zákoutí pardubického stadionu. V příštím měsíci – duben 2024 - budou mít fanoušci možnost rezervovat si své místo na Stadion tour hned ve dvou různých termínech.

20. kolo, FORTUNA:LIGA

Ďolíček
  • U-13 - zápas

Výhra na hřišti FTA Praha

Ve 24.kole ČLŽ U13. Nás hostil soupeř FTA Praha. V každé třetině se nám podařilo vstřelil dvě branky.

• U-12

Nominace na MU s FTA Praha v Doubku

Přinášíme Vám nominaci na středeční mistrovské utkání, které sehrajeme s pražskou FTA v Doubku. Hráči, kteří nejsou v nominaci a chodí do ohrazenické školy budou mít TJ ve středu v 7:30 - 8:20.

• U-14 - zápas

Výhra nad Spartou!

Přinášíme vám hodnocení z víkendového utkání proti Spartě, kterou jsme dokázali porazit díky odhodlání a maximálnímu nasazení všech hráčů.

• Další články
Chceš dostávat pravidelné informace z klubu?

FKPCE.TV

TÝMY