Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 28.01.2018

V prvním přípravném utkání výhra rezervy

V prvním letošním přípravném zápase si pardubická rezerva pozvala v sobotním podvečeru na ohrazenickou umělku tradičního soupeře a to Chrudim B. V létě U Vodojemu pardubičtí vyhráli jasně 4:0, tentokrát to tak jednoznačné nebylo, ale i výhra 2:1 potěšila.


Přípravné utkání
 
FK Pardubice B - MFK Chrudim B 2:1 (1:1)
 
Do vedení hosté, kteří se ho však ujali velmi lacino, když si míč do vlastní branky nešťastně poslal Řehák již ve 13. minutě - 0:1. Pardubičtí poté neproměnili tři dobré příležitosti k vyrovnání. Až ve 35. minutě si po rohu poslal pro změnu míč do vlastní branky jeden z chrudimských hráčů - 1:1. V 55. minutě o výhře domácích rozhodl dorážkou Jiráskovi odražené střely dobře postavený Barbarič - 2:1. Ve zbytku zápasu již žádná branka nepadla.
 
Fakta - branky: 35. vlastní, 55. Barbarič - 13. vlastní (Řehák). Rozhodčí: Rázek ml. - Preclík, Rázek st. Diváků: 30.
 
Sestava FK PCE B: Bartaloš (46. Hrnčíř) - Spěvák (46. Kuneš), Řehák, O. Koblížek, Zelenka - Zelinka, Jarosz (76. Jirka) - Bydžovský (46. Jirásek), Jirka (61. Bydžovský), Nikodem - Jirásek (32. Barbarič).
 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 28.01.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Certus

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více