Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Olympia
Profile picture

U-16 | 29.01.2018

Prohra U-16 v Mladé Boleslavi

V dalším přípravném utkání jsme po matném výkonu podlehli v Mladé Boleslavi.


FK MLADÁ BOLESLAV – FK PARDUBICE 3:2 (1:0)

 

Branky: 16., 54., 73. Soupeř – 45. Nguyen, 53. Hajník z pen. (Vítek).

 

Sestava: Hlous (41. Holeček) – Kalaš (60. Vondráček), Hajník, Klímek (60. Vilím), Vondráček (41. Doleček) – Almeida, Březina, Nguyen (70. Klímek) – Vilím (41. Koutský), Vítek, Pithart (70. Kalaš).

 

Vinou nemocí a zranění jsme do zápasu nastoupili s trochu prořídlým kádrem. První poločas se nám vůbec nepovedl, domácí byli fotbalovější a nebezpečnější, ale náš matný výkon potrestali jen jednou brankou, po zbytečné chybě. Přestože se nám nedařilo, mohli jsme srovnat, ale šance Ondry Vítka skončila jen na břevně. Přestávka nás trochu probudila a konečně jsme se dostali do zápasu a předvedli pár fotbalových věcí. Nejprve zahrozil soupeř, aby z protiútoku Martin Nguyen svou krásnou individuální akci zaknčil gólem a o pár minut později proměnil Ondra Hajník penaltu za faul na Ondru Vítka. Vzápětí jsme ale soupeře nechali srovnat a nakonec chvíli před koncem rozhodl, když jsme udělali další obrovskou a naprosto zbytečnou minelu. Prohra je opět naprosto zbytečná, takové školácké chyby nemůžeme vytvářet. Na první půli raději zapomeneme, ale za druhou můžeme kluky pochválit.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.01.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více