Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-16 | 29.01.2018

Prohra U-16 v Mladé Boleslavi

V dalším přípravném utkání jsme po matném výkonu podlehli v Mladé Boleslavi.


FK MLADÁ BOLESLAV – FK PARDUBICE 3:2 (1:0)

 

Branky: 16., 54., 73. Soupeř – 45. Nguyen, 53. Hajník z pen. (Vítek).

 

Sestava: Hlous (41. Holeček) – Kalaš (60. Vondráček), Hajník, Klímek (60. Vilím), Vondráček (41. Doleček) – Almeida, Březina, Nguyen (70. Klímek) – Vilím (41. Koutský), Vítek, Pithart (70. Kalaš).

 

Vinou nemocí a zranění jsme do zápasu nastoupili s trochu prořídlým kádrem. První poločas se nám vůbec nepovedl, domácí byli fotbalovější a nebezpečnější, ale náš matný výkon potrestali jen jednou brankou, po zbytečné chybě. Přestože se nám nedařilo, mohli jsme srovnat, ale šance Ondry Vítka skončila jen na břevně. Přestávka nás trochu probudila a konečně jsme se dostali do zápasu a předvedli pár fotbalových věcí. Nejprve zahrozil soupeř, aby z protiútoku Martin Nguyen svou krásnou individuální akci zaknčil gólem a o pár minut později proměnil Ondra Hajník penaltu za faul na Ondru Vítka. Vzápětí jsme ale soupeře nechali srovnat a nakonec chvíli před koncem rozhodl, když jsme udělali další obrovskou a naprosto zbytečnou minelu. Prohra je opět naprosto zbytečná, takové školácké chyby nemůžeme vytvářet. Na první půli raději zapomeneme, ale za druhou můžeme kluky pochválit.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.01.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Top Centrum prodejna

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více