Příprava | 10.02.2018

Výhra rezervy i ve třetím přípravném zápase

V sobotním mrazivém podvečeru přivítala pardubická divizní rezerva sedmý celek Královéhradeckého krajského přeboru z Vysoké nad Labem a i ve třetím přípravném duelu si připsala výhru, tentokrát v poměru 6:1.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - FK Vysoká nad Labem 6:1 (1:0)

První branku vstřelil na dvakrát Jirásek ve 24. minutě po akci Nikodema. Ve 47. minutě přidal druhý gól Bydžovský také po přihrávce od Nikodema - 2:0. V 60. minutě neproměnil Jarosz penaltu za úmyslnou ruku jednoho z obránců hostů. Vše si však vynahradil po třech minutách - 3:0. Čtvrtý gól přidal Jirka v 71. minutě. Za dalších sedm minut se po dalším ideálním centru Nikodema prosadil přesnou hlavičkou znovu navrátilec z Rakouska Filip Jarosz - 5:0. Pět minut před koncem zahrávali hosté rohový kop a Bělka zblízka korigoval na 5:1. V poslední minutě byl na konci kombinační akce Jirásek a svým druhým gólem uzavřel skóre zápasu na konečných 6:1.

Fakta - branky: 24. a 90. Jirásek, 63. a 78. Jarosz, 47. Bydžovský, 71. Jirka - 85. Bělka. Rozhodčí: Drábek ze Starého Hradiště (Rázek st., Školout).

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Spěvák, Řehák, O. Koblížek, Zelenka - Kudrna, Jarosz - Bydžovský, Jirka, Nikodem - Jirásek. Střídal: Kuneš.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 10.02.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )

ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj