Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 22.02.2018

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte?

Čtvrtek 22. února 2018 je posledním dnem, kdy bylo možné v profesionálních soutěžích provádět přestupové úkony. To v praxi znamená, že tímto dnem se pro kluby uzavřela možnost jak získávat, tak i uvolňovat hráče na přestupy či hostování. Pojďme si shrnout, kdo odešel a kdo posílil náš druholigový tým!


b

 

O příchodech i odchodech jsme vás informovali průběžně, jeden se ale udál ještě den před uzávěrkou přestupů. Z FK Mladá Boleslav přicestoval Daniel Novák a stal se tak poslední posilou pro jarní část sezóny. Tým na poslední chvíli naopak opouští Petr Rybička, hostování ve třetí nejvyšší soutěži si pak prodlouží Jan Nikodem, který znovu míří za herní praxí do Ústí nad Orlicí.

 

Bilance je odchodů a příchodů je tak vyrovnaná, pět hráčů kádr A-týmu opustilo, stejný počet nových tváří pardubickou sestavu posílí. Pojďme si udělat přehledný souhrn.

 

Odchody:

Antonín Křapka (ukončení host.  - FK Mladá Boleslav)

Tomáš Ladra (ukončení host.  - FK Mladá Boleslav)

Jiří Piroch (prodloužené host. - FC Viktoria Plzeň)

Petr Rybička (ukončení host. - FC Zbrojovka Brno)

Michal Surzyn (ukončení host. - SK Sigma Olomouc)

 

Příchody:

Jan Blažek (hostování  - FC Slovan Liberec)

Tomáš Čelůstka (hostování - SFC Opava)

Roman Kašiar (přestup - SV Stuttgarter Kickers)

Lukáš Kühnel (hostování - FK Mladá Boleslav)

Daniel Novák (hostování - FK Mladá Boleslav)

 

Pardubickou kabinu opustila velmi silná sestava čtyř hráčů, kteří zamířili do ligových klubů, posledním a trochu nečekaným odchodem bylo ukončení hostování Petra Rybičky, který přes „mateřskou“ Zbrojovku poputuje do třetiligového MFK Chrudim. 

 

Do týmu postupně přicházeli vytipovaní fotbalisté, z nichž nejznámějším je opavský Tomáš Čelůstka. Sledované bude působení mládežnického reprezentanta Romana Kašiara z německého Stuttgarters Kickers a u tria Jan Blažek, Lukáš Kühnel, Daniel Novák se očekává, že budou kvalitním doplněním sestavy, což potvrdily přípravné zápasy. V zatím posledním utkání proti Otrokovicím byl testovaný i zkušený Tomáš Rada ze Slovácka, tento hráč však pardubický tým neposílí. 

 

Kompletní seznam zimních změn v našem týmu je zároveň pozvánkou jak na sobotní generálku proti Dobrovici, tak pochopitelně připomenutím, že již za týden hostíme v druholigovém derby Hradec KrálovéVstupenky jsou již v prodeji!

 

 

 KOMPLETNÍ SOUPISKU FK PARDUBICE PRO JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE NAJDETE ZDE

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.02.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Certus

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více