Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 23.02.2018

Pozor! Změna místa a času sobotní generálky, utkání B-týmu zrušeno

Na sobotu má pardubický A-tým naplánovanou generálku na start FNL a jeho soupeřem bude účastník České fotbalové ligy (ČFL) FK Dobrovice. Soupeře, se kterým se střetáváme v přípravě pravidelně, jsme chtěli přivítat na přírodní trávě stadionu na Dolíčku, ale kvůli vývoji počasí dochází k vynuceným změnám.


Jméno soupeře trvá, těšit se můžeme na FK Dobrovice, mění se ovšem čas výkopu a také místo utkání. Sobotní generálku tak sehraje náš tým v sobotu 24.2.2018 od 15:45 hod. na UMT Ohrazenice. Čas bylo nutné změnit z toho důvodu, že v Ohrazenicích od 11:00 hod. hraje dorost U-19 mistrovské utkání, které není možné přeložit.

 

Pokud se tedy v chladném sobotním odpoledni budete chtít podívat na generálku našeho týmu před startem FNL, jste v Ohrazenicích vítáni, vstup na uvedené utkání je zdarma.

 

Další informací je, že původně plánované sobotní přípravné utkání B-týmu FK Pardubice proti Spartaku Rychnov nad Kněžnou je zrušeno z důvodu velké marodky.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.02.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Aigos - reklama

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře více

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci!

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci! více

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích! více

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu! více