Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad
Profile picture

A-tým | 27.02.2018

Bude se hrát sobotní utkání proti Hradci Králové?

Když se fotbalový fanoušek podívá na venkovní teploměr, logicky ho napadne otázka, zde se sobotní derby FK Pardubice - FC Hradec Králové vůbec uskuteční. Pondělní informace o zrušení pohárového utkání na hradeckém stadionu těmto spekulacím nahrála.


NAPSALI JSME K UTKÁNÍ:

26.02.2018 | Derby se blíží, točili jsme propagační spot
22.02.2018 | Prodej vstupenek na derby zahájen!
20.02.2018 | Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli?
15.02.2018 | Přečtěte si informace před derby proti Hradci Králové!

 

D

 

 

Na středu měl totiž královéhradecký klub naplánované utkání MOL cupu proti Zlínu, jenže už v pondělí byly zveřejněny oficiální informace, že utkání je zrušené. Důvod? Promrzlý terén, navíc předpověď počasí, která nedává prostor pro zlepšení situace.

 

Jenže sobota se blíží a trávník stadionu Pod Vinicí, který je jinam velkou chloubou pardubického klubu, je promrzlý „na kost“. A ani do soboty se počasí nehodlá umoudřit; ve čtvrtek má být deset stupňů pod nulou, v pátek stále ještě mínus čtyři…

 

„Pro nás se jedná po organizační stránce velmi náročný zápas, proto bychom chtěli vědět co nejdříve, zda se bude hrát,“ vysvětloval v dnešním Pardubickém deníku sportovní manažer domácího klubu Vít Zavřel. Řídící orgán soutěže o osudu víkendového kola FNL zatím nerozhodl. Stát by se tak mělo ve čtvrtek, kdy proběhne Grémium klubů této soutěže. „Bude se ještě sledovat předpověď počasí,“ vysvětluje Zavřel.

 

Hrát na terénu, který je nebezpečný s ohledem na možná zranění hráčů, a v počasí, které nenabízí divákům právě příjemný zážitek, to asi není důvod, proč se fotbal hraje. Nicméně je třeba vyčkat na verdikt řídícího orgánu soutěže, který jediný může rozhodnout o odkladu utkání.  


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.02.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více