Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad
Profile picture

FNL | 06.03.2018

Derby proti Hradci má nový termín - 24. března

Konec dohadů, již známe oficiální termín odloženého utkání proti Hradci Králové. Oba kluby se dohodly, že využijí reprezentační přestávku a svůj souboj 17. kola Fortuna národní ligy odehrají v závěru března.


Peripetie okolo derby proti Hradci Králové, které se původně mělo hrát uplynulou sobotu, jste jistě sledovali. Po jednání obou klubů došlo k dohodě, že derby se odehraje na stadionu Pod Vinicí v sobotu 24. března 2018 s tradičním časem výkopu v 10:15 hod.

 

Bude to v pořadí třetí zápas našeho týmu v jarní části sezóny; v pátek naši hráči nastoupí v Ústí nad Labem, za týden (17.3.2018) nastoupí na domácím trávníku proti Vítkovicím. Týden poté dojde na zmiňované derby.

 

Jak jsme již informovali, vstupenky na duel s Hradcem Králové zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.03.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více