Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 09.03.2018

A-tým jede do Ústí, sledujte ho v textovém onlinu

Téměř polovinu zápasů Fortuna národní ligy je možné sledovat v live streamech, v pátek se však příznivci FK Pardubice budou muset spokojit s textovým přenosem na portálu Onlajny.com. Východočeský tým si jede na sever pro tři body, držte mu place!


Utkání se hraje v Ústí nad Labem v pátek 9.3.2018 od 18:00 hod. a ač jsou domácí předposledním týmem aktuální tabulky, čeká pardubický tým těžká práce. A také náročný terén. Ještě ve středu ležela na ústeckém stadionu sněhová pokrývka, kterou odklízeli všichni, včetně hráčů. 

 

Pardubický tým chce z Ústí nad Labem importovat tři body (rozhovor s Martinem Šejvlem zde), i když ví, že na těžkém terénu ho nečeká lehká role papírového favorita. Trenéři pochopitelně celou zimu monitorovali změny v kádru ústeckého týmu (rozhovor s trenérem Jiřím Krejčím zde). Otázkou je, v jakém složení pardubický tým nastoupí, což budeme vědět několik desítek minut před výkopem pátečního duelu.

 

Jediný způsob, jak je možné sledovat průběh utkání, je textový přenos serveru Onlajny.com, jehož zobrazení vám nabízíme také pod tímto článkem. Držte v pátek v podvečer Pardubákům palce!

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.03.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň více

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0 více

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava více

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele více