Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Divize | 30.03.2018

Sledujte boj B-týmu se Živanicemi ve streamu

V pátek se od 14:00 hod. představí pardubický B-tým na stadionu Pod Vinicí v utkání proti vedoucímu celku Fortuna divize C, Sokolu Živanice. Tento atraktivní duel můžete sledovat v live streamu!


 

Utkání začne v pátek ve 14:00 hod. na hlavním hřišti našeho areálu (vstupné 40 Kč, zlevněné 20 Kč) a půjde o atraktivní podívanou. Naše rezerva je na čtvrtém místě, hosté ze Živanic vedou tabulku a ve své sestavě mají celou řadu hráčů, kteří prošli naším klubem. 

 

"Na utkání se těšíme a věříme, že potvrdíme dobrou jarní formu, která povede k zisku bodů," netají se přáním pardubický trenér František Kovárník. "Favoritem utkání jsou hosté, kteří vedou celkem přesvědčivě tabulku, ale je to derby a v něm je možné vše… V mužstvu hostí je mnoho našich odchovanců kteří se budou chtit v tomto derby ukázat. V naší sestavě dostanou s velkou pravděpodobností šanci i někteří talentovani dorostenci. Ve sváteční den věříme že si diváci najdou cestu na Vinici a uvidí kvalitní divizní derby," těší se zkušený kouč na utkání.

 

Poud se na utkání nedostanete, nabízímě vám možnost sledovat duel v live streamu, který budeme připravovat prostřednictvím webu TVcom.cz.

 

Live stream utkání FK Pardubice B - Sokol Živanice najdete zde

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.03.2018 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

ČPP Servis

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více