Divize | 07.04.2018

Parádní výhra rezervy ve Vykáni

V dalším kole divizní skupiny C zajížděla pardubická rezerva do Vykáně na malé a hrbolaté hřiště, které moc nesvědčilo kombinační hře, ale přesto se tím hosté vypořádali velmi dobře a z půdy zachraňujícího se soupeře přivezli cenné body po výhře 1:3, když se o všechny branky postarali dorostenci Huf a Šafařík.

20. kolo

FK Čechie Vykáň - FK Pardubice B 1:3 (0:1)

Lepší úvod si hosté ani nemohli přát, když hned ve druhé minutě Huf vybojoval nakopnutý míč a z levé strany na zadní tyč otevřel skóre - 0:1! Ve zbytku první půle měl ještě dvě příležitosti Kovář, ale neproměnil je. Čtyři minuty po pauze domácí vyrovnali, když se prosadil Šplíchal - 1:1. Hned za tři minuty se však po centru Jarosze prosadil hlavou Šafařík a vrátil hostům vedení - 1:2! Za další tři minuty se pak z první trefil přesně Huf a uklidnil hosty - 1:3! Kromě dalších nevyužitých šancí Pardubic se již nic zajímavého neudálo a tak si hosté došli pro cennou výhru 1:3.

Fakta - branky: 49. Šplíchal - 2. a 55. Huf, 52. Šafařík. ŽK: 0:2 (Zelenka, Kovář). Rozhodčí: Švorc z Prahy (Opočenský, Gunitš). Delegát: Lhoták z Plzně. Diváků: 100.

Sestavy - VYKÁŇ: Sova - Dimarco, Kubek (80. Moravec), Šplíchal, Olmr - Vobořil, Koutenský, D. Jarolím, Beneš - Reiter (46. Říha), Dalekorej.
FK PCE B: Šmíd - Pavlas, Spěvák, Řehák, Zelenka (80. Jirka) - Jarosz, Kudrna, Kovář (46. Gašpar), Novák (46. Sokol) - Huf (65. Barbarič), Šafařík.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 07.04.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )

AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro