Po špatném začátku jsme dokázali zvítězit po penaltovém rozstřelu.

FK Mladá Boleslav B - FK Pardubice B   2 : 2 (2:2) PK: 9:10

Fakta - branky: 4. Zmij, 26. Chládek - 36 a 39 Rek,

rozhodčí: Michal Mrkáček - Meščan, Chrastina, ŽK: 0:0, ČK: 0:0, diváků : 40

Sestava : Javorski - Říha (57. Kuneš, 89. Kulhánek), Koblížek, Outrata, Žahourek - Hyxa, Balog - Suchochleb,

Rek, Sytko ( 82. Řezníček) - Valenta

Utkání z naší strany odehrané s nasazením a bojovností, které nám v minulých utkáních chyběly. Soupeři patřil začátek utkání, když již ve 4 minutě využil špatné rozehrávky jednoho z našich stoperů a ve 26 minutě šel do dvoubrankového vedení, když sólo domácího hráče náš brankář vyrazil, ale na další centr do vápna a dorážku již nestačil. Od tohoto okamžiku jsme přidali na důrazu a napadání, když ve 36 minutě Rek dohrál stopera domácích a v sólu prostřelil gólmana. O tři minuty později Balog krásně vysunul průnikovou přihrávkou Reka do sóla a ten nezaváhal.

V oboustranně kvalitním utkání se již výsledek nezměnil.  Utkání jsme poctivým plněním obranných úkolů dovedli k penaltám, ve kterých jsme byli přesnější

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.04.2018 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro