Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 15.05.2018

Padne po dvou letech v utkání s Jihočechy gól?

Ve středu 16. května 2018 přivítáme na domácím trávníku soupeře zvučného jména. Dorazí totiž Dynamo České Budějovice a pokud článek dočtete do konce, asi vás překvapí, jak málo v našich vzájemných zápasech padá branek. Ale to se logicky musí jednou zlomit a vy „musíte“ být u toho!


banner

 

 

Na jihu Čech jsme hráli zkraje listopadu za umělého osvětlení a trenéři si ten zápas dobře pamatují. „Na podzim jsme v Budějovicích hráli bez branek a za bod jsme byli rádi, domácí byli lepším týmem,“ vzpomíná na duel, z něhož si Pardubice odvezly bod, trenér Jiří Krejčí. „Pamatujeme si, jak nás zlobil hbitý Mashike Sukisa. Ale hra Budějovic není jen o něm,“ upozornil.

 

Během zimní přestávky Jihočeši mocně posilovali, ze zahraničního angažmá se jim vrátil Nitrianský, kádr posílil mj. i mladí hráči Jan Vondra a Filip Hašek. Prvního z nich si možná pamatujete i z pardubického dresu. „Budějovický klub má velmi dobře sestavený kádr, je v něm znát mix zkušených fotbalistů a dravého mládí,“ chválí pardubický lodivod středečního soupeře.

 

Po nedělní prohře ve Varnsdorfu se v úterý již zdála být nálada v pardubické kabině dobrá. „Pokud chceme skončit třetí, musíme se o to porvat. A třetí nebudeme, pokud nebudeme vyhrávat. Teď ve středu proto bereme jenom tři body,“ bojovně hřímá pardubický trenér.  

 

Trenér Krejčí zmiňoval, že na podzim se hrálo v Budějovicích bez branek. Ale kdyby jen na podzim. Bez branek se hrálo i loni na jaře. A předtím na podzim taky. Zkrátka: poslední gól v utkání Pardubic a Budějovic padl téměř přesně před dvěma roky, 17. května 2016 jsme na Vinici vyhráli 2:0 po trefách Fouska a Kováře! Od té doby skončila tři utkání remízou 0:0…

 

Bezgólová měření sil ale nemohou trvat věčně a tak se na středeční zápas 28. kola Fortuna národní ligy přijďte na Vinici podívat. Výkop utkání je v 17:00 hod. a naši hráči budou vděční za vaši podporu!

 

VSTUPENKY K UTKÁNÍ PROTI ČESKÝM BUDĚJOVICÍM KOUPÍTE ZDE

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 15.05.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Certus

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více