Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 18.05.2018

Příbram chce v neděli na Pardubice plný dům!

Příbramský celek se ve druhé nejvyšší soutěži jen zastavil. Před rokem sestoupil z 1. ligy a nyní je dvě kola před koncem FNL jisté, že se do ní zase vrátí. Pardubický tým tak čeká (zatím) jediné vystoupení na stadionu u Litavky.


A máte se na co těšit. Nejen, že se zde v nedělním odpoledni střetnou druhý a třetí tým tabulky, ale domácí klub si věří, že tribuny zaplní měrou vrchovatou! "Chceme, aby byl v neděli plný dům a aby se diváci s druhou ligou rozloučili v nejlepším možném světle," řekl klubovému webu majitel klubu Jan Starka. "Věřím, že lidi přijdou i proto, že v tabulce chceme předskočit zatím vedoucí Opavu. A všichni si to užijeme."  

 

K dobré atmosféře mohou přispět i pardubičtí příznivci, kteří připravují autobusový výjezd. A právě jim se jistě hodí akce příbramského klubu. Ten ve snaze mobilizovat fanoušky totiž realizuje akci „vstupné zdarma“ - což zlevní výjezd pardubických fans. A hráči se na ně těší.

 

Utkání 29. kola Fortuna národní ligy Příbram - Pardubice se hraje v neděli 20. května 2018, ale dejte si pozor na čas výkopu. Ten je totiž stanovený na 13:15 hod. (předposlední kolo soutěže má jednotný čas výkopu) a jeho průběh budete moci sledovat buď v textové podobě na Onlajny.com, případně v live streamu na webu iFortuna.cz.     

 

 

d

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.05.2018 | Zdroj fotky: 1fkpribram.cz )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Top Centrum prodejna

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více