Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-9 (2009) | 29.05.2018

Nominace na Ondrášovku a PÚ

O následujícím víkendu nás čeká finálový turnaj letošního ročníku Ondrášovka CUP, který se odehraje v Hradci Králové. Hráči, kteří nebudou nominování, sehrají v sobotu dopoledne přátelské utkání na hřišti Pod Vinicí.


ONDRÁŠOVKA CUP: HRADEC KRÁLOVÉ

 

KDE: Areál BAVLNA, Veverkova 1722/2a, Hradec Králové, GPS: 50°12'19.42"N 15°48'56.29"E

KDY: sobota 2.6.2018 - neděle 3.6.2018

Sraz: sobota 2.6.2018 v 9:00 hodin na stadiónu v Hradci Králové

Počet mužstev: 24

Počet hráčů: 5+1

Systém turnaje:

Mužstva jsou rozdělena do čtyři skupiny po 6 týmech, kde ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut.

Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).  Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).  Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).

V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.

 

NOMINACE:
Michal Budera, Martin Holešinský, Jaroslav Lorenc, Tobias Tunheber, Jakub Flaška, Petr Janovský, Peter Bachratý, Martin Machač, Daniel Šafařík, Alexander Schwarzkopf, Vojtěch Netolický

Náhradníci: Matěj Štorek, Nikolas Linha

Trenéři:  Petr Doležal, Marcel Janovský

 

Přehled sobotních utkání v základní skupině D:

9:50  FK Pardubice : Viktoria Žižkov

11:05  FK Pardubice : FC Baník Ostrava

13:35  FK Pardubice : SC Xaverov

14:50  FK Pardubice : AC Sparta Praha

16:05  FK Pardubice : FC Slovan Havlíčkův Brod

 

 

 

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ: PARDUBICE

 

KDE: areál Pod Vinicí, K Vinici 1901, Pardubice

KDY: sobota 2.6.2018 

Sraz: v 9:00 hodin na stadiónu

 

NOMINACE:
Matyáš Brauner, Tomáš Firszt, Lukáš Jirout, Štěpán Koblížek, Nikolas Linha, Kryštof Mazal, Sebastian Mazal, Alex Polák, Tomáš Semerád, Jakub Šlechta, Matěj Štorek, Maxim Urbanec

Trenér:  Jindřich Koblížek

 

Předpokládaný konec PÚ okolo 11. hodiny.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.05.2018 | Zdroj fotky: )



Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice!

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel více