U-16 | 29.05.2018

Výhra U-16 v Ústí nad Labem

Přestože dorostenecký tým U-16 po čtvrthodině utkání v Ústí nad Labem prohrával 2:0, dokázal vývoj zápasu otočit a připsat si tři body.

FK Ústí nad Labem - FK Pardubice 3:4 (2:1)

Branky: 8. Beneš, 12. Škoda, 57. Beneš - 28. Vítek (Čermák), 54. Štichauer (Slavík), 77. Štichauer, 80. Vítek (Štichauer).

Sestava: Hlous – Kalaš (41. Klímek), Hajník, Koukola, Slavík (64. Almeida) – Nguyen (41. Vilím), Čermák, Koutský (64. Březina), Štichauer, Pithart – Vítek.

Vstup do utkání se nám nepovedl a brzy jsme prohrávali o dvě branky, přestože nás soupeř nedostal pod nějaký tlak. Bohužel nás stále srážejí velké chyby. Poté jsme se konečně probudili a trochu přitlačili na pilu. Do půle jsme si vytvořili šest gólovek, ale proměnili pouze jednu. Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a po dalších dvou neproměněných šancích se nám konečně podařilo srovnat. Po pár minutách a další zbytečné chybě šlo opět do vedení Ústí. Ani to ale kluky nepoložilo a jejich snaha byla odměněna na konci utkání, kdy jsme dvěma slepenými góly zápas otočili. Naše vítězství bylo zasloužené, kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí, mohlo být utkání mnohem klidnější.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 29.05.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )