Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 31.05.2018

Přípravu začneme s Jihlavou, v Bohdanči přivítáme Duklu

Před několik dny skončila sezóna pardubickému A-týmu, nicméně letní přestávka je každoročně velmi krátká a totéž platí i letos. Umocňuje to i změna ve Fortuna národní lize, která začne o týden dříve, než bývalo zvykem, první „ostré“ utkání na hráče čeká již o víkendu 21. a 22. července.


 

Pokud se ptáte, jak dlouho si hráči od míče odpočinou, máme pro vás odpověď. Pardubičtí hráči zahájí přípravu na další ročník FNL ve středu 20. června, kdy se spolu s realizačním týmem sejdou v areálu Pod Vinicí. V jakém složení to bude, je zatím s otazníkem.

 

Pardubický kádr měl ve svých řadách několik hráčů, kterým končí hostování (Čelůstka, Látal, Novák, Sokol) a jejich pokračování na „Tesle“ je zatím nejisté. Důležité je, že kompletní kádr kmenových hráčů má smlouvy platné minimálně do konce nadcházející sezóny.

 

Příprava bude tedy relativně krátká a již tři dny po jejím startu dojde na první přípravné utkání. Pojedeme k němu do Jihlavy (či do jejího blízkého okolí) a soupeřem nám bude FC Vysočina, která před pár dny sestoupila z HET ligy. Program přípravných zápasů se ještě dolaďuje, ale jednu dobrou zprávu vám můžeme prozradit. V Lázních Bohdaneč, kam každoročně směrujeme naše letní přípravná utkání, přivítáme pražskou Duklu! Hrát se bude v úterý 3. července 2018 od 16:30 hod.

 

Přesný rozpis přípravných zápasů pro vás chystáme!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.05.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více