Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 03.06.2018

Mistrovské utkání s FC Viktoria Plzeň

Kvalitní utkání jsme zvládli vítězně díky penaltám


 

FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice   0:0 (0:0), 0:3 na penalty

 

 

Penalty: Hrnčíř Tomáš (neproměnil), Šenkýř Adam (proměnil), Skřivánek Pavel (proměnil), Veverka Petr (proměnil)

 

 

Sestava: Nalezinek - Teplý (60.Voženílek), Besperát, Hildebrand, Kirchner - Hrnčíř, Jarkovský (49.Veverka), Dostál - Němec, Miláček (60.Šenkýř), Beneš (49.Skřivánek)

 

 

Trenér Jan Kolčava: "Utkání mělo velmi kvalitní úroveň a kluci se s kategorií U15 rozloučili nejlépe jak mohli. Oba celky si na hřišti nedarovali ani metr, domácí více drželi míč, my byli přímočařejší a tlačili se více do koncovky, která většinou končila na domácím brankáři. Penalty jsme zvládli, kdy úspěšné střelce podpořil svými zákroky Filip Nalezinek."

 

 

Záložník Štěpán Dostál: "Na zápas o 6.místo jsme přijeli s tím že vyhrajeme. To se taky povedlo, bohužel až po penaltách a tudíž jsme 7.  Do zápasu jsme šli s tím, že vítězství vybojujeme, soupeře přehrajeme a skórujeme. První poločas tomu odpovídal, hráli jsme velmi důrazně, měli jsme dostatek šancí a ze hry jsme měli více než soupeř. Zatímco Plzeňáci si drželi míč na své půlce a skoro k ničemu se nedostali, my jsme se rychlou kombinací dostávali před jejich bránu. V podstatě se takhle odvíjel celý zápas, který skončil bez branek. Poté následovaly penalty, kde Filip s přehledem vychytal 3 ze 4 a po zásluze jsme vyhráli."

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.06.2018 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více