Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 05.06.2018

A-tým se v rámci přípravy představí v Přelouči!

Dobrá zpráva pro fanoušky našeho klubu z Přelouče a okolí. V rámci přípravy na příští sezónu se FK Pardubice představí také na rekonstruovaném fotbalovém stadionu v Přelouči. A přiveze tam soupeře velmi atraktivního, klub s bohatou historií!


Již jsme vás informovali o tom, že v přípravě se mj. střetneme s pražskou Duklou, kterou přivítáme v Lázních Bohdaneč. I do Přelouče ale přijede atraktivní protivník. 

 

V sobotu 7. července 2018 vyběhne na přeloučský trávník proti pardubickému celku Viktoria Žižkov, slavný klub s velkou historií. Aktuálně bojuje ve druholigové soutěži, ale to jeho jménu nic neubírá na lesku. Utkání bude mít výkop v 10:30 hodin. 

 

Titulní fotografie se nelekejte, jen jsme chtěli připomenout, že i v Přelouči má fotbal velkou tradici, místní FK byl založen již v roce 1909… Fotografie tamního stadionu pochází z třicátých let. Pod článkem pak najdete tribunu v aktuální moderní podobě.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.06.2018 | Zdroj fotky: redakce )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Farmet

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva!

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva! více

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci?

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci? více

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice!

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice! více

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu více