Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Zbrojovka
Profile picture

Příprava | 05.06.2018

A-tým se v rámci přípravy představí v Přelouči!

Dobrá zpráva pro fanoušky našeho klubu z Přelouče a okolí. V rámci přípravy na příští sezónu se FK Pardubice představí také na rekonstruovaném fotbalovém stadionu v Přelouči. A přiveze tam soupeře velmi atraktivního, klub s bohatou historií!


Již jsme vás informovali o tom, že v přípravě se mj. střetneme s pražskou Duklou, kterou přivítáme v Lázních Bohdaneč. I do Přelouče ale přijede atraktivní protivník. 

 

V sobotu 7. července 2018 vyběhne na přeloučský trávník proti pardubickému celku Viktoria Žižkov, slavný klub s velkou historií. Aktuálně bojuje ve druholigové soutěži, ale to jeho jménu nic neubírá na lesku. Utkání bude mít výkop v 10:30 hodin. 

 

Titulní fotografie se nelekejte, jen jsme chtěli připomenout, že i v Přelouči má fotbal velkou tradici, místní FK byl založen již v roce 1909… Fotografie tamního stadionu pochází z třicátých let. Pod článkem pak najdete tribunu v aktuální moderní podobě.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.06.2018 | Zdroj fotky: redakce )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Farmet

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více