Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Vstupenky | 16.07.2018

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Od pátku 25. května 2018 je možné zakoupit si permanentní vstupenky na sezónu 2018/2019 Fortuna národní ligy. Čeká nás opět řada zajímavých utkání, proto neváhejte a kupte si permanentku co nejdříve!!!


Prodej permanentních vstupenek je velmi jednoduchý a dokážete si vstupenky zařídit z pohodlí vašeho domova přes webové rozhraní v záložce VSTUPENKY. Do zadaného kontaktního e-mailu Vám přijde potvrzení o zakoupení ve formátu PDF, který si můžete vytisknout a na prvním mistrovském utkání vyměnit za plastovou celosezónní kartičku.

 

REZERVACE PRO MAJITELE PERMANENTEK ZE SEZÓNY 2017/2018
Věrnost oceňujeme. Pamatujeme na majitele permanentek z předchozí sezóny Fortuna národní ligy, a ti si budou moci zakoupit permanentku na "své místo" na hlavní tribuně do neděle 15. července 2018. Pro kontrolu je nutné, abyste vyplnili kód, který po vás aplikace bude chtít. Pětimístný číselný kód naleznete na své permanentce z uplynulého ročníku, hned pod QR kódem. Od pondělí 16. července se permanentky začnou volně prodávat.

 

 BOJUJEME

 

JE VÝHODNÉ MÍT PERMICI
Být majitelem permanentní vstupenky přináší řadu výhod. Kromě dárku od FK Pardubice nebudete muset čekat u pokladny frontu na vstupenku, jako bonus získáte 3 utkání zdarma a hlavně budete mít rezervované své místo na hlavní tribuně.

 

NA JAKÁ UTKÁNÍ PERMANENTKA PLATÍ
Permanentní vstupenka je platná pro utkání Fortuna národní ligy v sezóně 2018/2019. NEPLATÍ tedy na utkání přípravná, pohárová, ani divizní. Podrobné informace o cenách permanentních vstupenek a vstupenek na jednotlivá utkání naleznete ZDE.

 

PŘEDPRODEJ PERMANENTEK

KDE: online aplikace na webových stránkách FK Pardubice – ZDE. V případě dotazů volejte p. Palaščákovi na tel. 739 630 580.

KDY: od 25. 5. 2018

NA JAKÁ UTKÁNÍ: permanentní vstupenka platí na utkání FK Pardubice ve Fortuna národní lize 2018/2019
REZERVACE PERMANENTEK: do neděle 15. 7. 2018 (o den později budou dány volné vstupenky do prodeje).

 

CENA PERMANENTEK:
950 Kč - hlavní tribuna
600 Kč - malá tribuna/stání

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.07.2018 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Farmet

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více