Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2009) | 08.06.2018

Finálový turnaj OP

Bereme zlato, po průměrném výkonu.


Sestava: Volný, Jeřáb, Novotný, Průša, Tomášek, Valeš, Hilbert, Březina, Čvančar, Moravec, Mlateček.

Výsledky: FK-Nemošice 2:1, FK-Přelovice 5:1, FK-Bohdaneč 2:2, FK-Chvaletice 5:0.

Pořadí: 1.FK Pardubice, 2.Chvaletice, 3.Nemošice, 4.Přelovice, 5.Bohdaneč.

 

Začátek úvodního zápasu nevypadal špatně. Brzy jsme šli do vedení, ale další šance zůstaly nevyužity a postupně se na naše kopačky vkrádala nervozita a nepřesnost. O naší těsné výhře rozhodl Mára trestným kopem v posledních vteřinách. S Přelovicemi to bylo o něco veselejší, dařilo se střelecky a chvílemi i naše hra nevypadala špatně. Ovšem proti Bohdanči šel náš výkon opět rapidně dolů. Výsledná remíza byla zklamáním. O zlatu rozhodoval duel mezi námi a Chvaleticemi, i přes naše vedení byla hra vyrovnaná a soupeře položily až dvě smolné teče po našich střelách. Pak kluci přidali další góly a o vítězi turnaje bylo rozhodnuto.

K titulu přeborníka okresu jsme se spíše protrápily. Výkony některých hráčů byly jak na houpačce a střídali lepší okamžiky s horšími. Měl jsme dojem, že nám dnes balón spíše překážel. Ale i přes nedostatky v naší hře nám naštěstí nechyběla bojovnost, nasazení a výrazně nás také podržel Vojta v brance. Fotbalově občas potěšili Filip, Pavel, Šíma a Mára. Bylo to prostě vydřené první místo. Gratulace Tomáškovi za cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Velký dík patří i našim fanouškům, které jsme snad potěšily výsledkem, ale předvedenou hrou asi moc ne.

 


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 08.06.2018 | Zdroj fotky: )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Top Centrum prodejna

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň více

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0 více

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava více

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele více