Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2008) | 08.06.2018

Finálový turnaj OP

Bereme zlato, po průměrném výkonu.


Sestava: Volný, Jeřáb, Novotný, Průša, Tomášek, Valeš, Hilbert, Březina, Čvančar, Moravec, Mlateček.

Výsledky: FK-Nemošice 2:1, FK-Přelovice 5:1, FK-Bohdaneč 2:2, FK-Chvaletice 5:0.

Pořadí: 1.FK Pardubice, 2.Chvaletice, 3.Nemošice, 4.Přelovice, 5.Bohdaneč.

 

Začátek úvodního zápasu nevypadal špatně. Brzy jsme šli do vedení, ale další šance zůstaly nevyužity a postupně se na naše kopačky vkrádala nervozita a nepřesnost. O naší těsné výhře rozhodl Mára trestným kopem v posledních vteřinách. S Přelovicemi to bylo o něco veselejší, dařilo se střelecky a chvílemi i naše hra nevypadala špatně. Ovšem proti Bohdanči šel náš výkon opět rapidně dolů. Výsledná remíza byla zklamáním. O zlatu rozhodoval duel mezi námi a Chvaleticemi, i přes naše vedení byla hra vyrovnaná a soupeře položily až dvě smolné teče po našich střelách. Pak kluci přidali další góly a o vítězi turnaje bylo rozhodnuto.

K titulu přeborníka okresu jsme se spíše protrápily. Výkony některých hráčů byly jak na houpačce a střídali lepší okamžiky s horšími. Měl jsme dojem, že nám dnes balón spíše překážel. Ale i přes nedostatky v naší hře nám naštěstí nechyběla bojovnost, nasazení a výrazně nás také podržel Vojta v brance. Fotbalově občas potěšili Filip, Pavel, Šíma a Mára. Bylo to prostě vydřené první místo. Gratulace Tomáškovi za cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Velký dík patří i našim fanouškům, které jsme snad potěšily výsledkem, ale předvedenou hrou asi moc ne.

 


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 08.06.2018 | Zdroj fotky: )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Aigos - reklama

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava!

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018 více