Divize | 10.06.2018

Domácí prohra juniorky s Trutnovem

V posledním letošním domácím divizním zápase přivítala pardubická rezerva Trutnov. Hosté šli v zápase třikrát do vedení, které domácí stačili srovnat jen dvakrát. Na jaře tak na stadionu Pod Vinicí ani jednou nevyhráli za tři body a v tomto posledním zápase navíc zbytečně prohráli, když ze zápas nepovedl hlavně obranné čtveřici...

29. kolo

FK Pardubice B - MFK Trutnov 2:3 (1:2)

Hosté do zápasu vstoupili aktivně a po dvou rozích se hned ve druhé minutě prosadil hlavou po centru neobsazený Kejzlar - 0:1. Domácí šli ale hned za vyrovnáním. Nejprve brankou neskončila akce Šafaříka, poté neplatil gól pro ofsajd. V 7. minutě to již ale přišlo, když střelu Vaška Šťastný vyrazil a dorážka Jiráska hlavou byla gólová - 1:1. Poté se bojovalo převážně mezi vápny až přišla 43. minuta a rychlý brejk Tobiaše po pravé straně, jehož následnou přihrávku před branku si do vlastní sítě srazil Řehák - 1:2. Další vyrovnání skóre přišlo v 58. minutě, kdy Kudrna poslal ideální pas za obranu na Šafaříka, který s pomocí tyče srovnal na 2:2. V 63. minutě však hosté opět podnikli rychlý brejk znovu po pravé straně a následný pas před branku přetavil v gól s pomocí břevna opět Kejzlar - 2:3. Pardubičtí šli poté za dalším vyrovnáním, které by bylo spravedlivým vyjádřením sil na hrací ploše, ale i přes územní převahu se jim to nepodařilo. Naopak hosté měli další dva nebezpečné brejky do otevřené obrany, ale Jech domácí podržel. Za týden k poslednímu zápasu zajíždí rezerva do Brandýsa nad Labem.

Fakta - branky: 7. Jirásek, 58. Šafařík - 2. a 63. Kejzlar, 43. vlastní (Řehák). ŽK: 0:1. Rozhodčí: Cichra z Roztok (Vyhnanovský, Lafek). Delegát: Langer z Pěnčína. Diváků: 50.

Sestavy - FK PCE B: Jech - Zelinka, Řehák, Zelenka, Březina - Jarosz, Kudrna, Gašpar, Vašek (73. Kuneš) - Jirásek, Šafařík.
TRUTNOV: Šťastný - Handlíř (78. Turner), Kovář, Makovský, Mařas (63. Balcar) - Tobiaš, Holubec, J. Matějka, Zezula - Brejcha, Kejzlar (75. Hejna).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 10.06.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )