Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 11.06.2018

Řezníčkova trefa vyhrála anketu Gól měsíce dubna

Oficiální web druhé nejvyšší fotbalové soutěže fnliga.cz pravidelně pořádá anketu o nejhezčí gól konkrétního měsíce. A v hlasování fotbalových příznivců byla trefa pardubického záložníka Jana Řezníčka vyhlášena tou nejlepší za měsíc duben 2018!


Každý klub má možnost zaslat "své" góly v konkrétním měsíci do zmiňované soutěže, vedení FNL vybere tři nejzajímavější a o jejich pořadí rozhodují příznivci na facebookovém profilu Fortuna národní ligy. Za měsíc duben padla volba fanoušků na branku Jana Řezníčka, kterou vstřelil v utkání 19. kola proti Vítkovicím!

 

Střelci gratulujeme a fanoušky upozorňujeme, že to ještě nebylo poslední kolo této soutěže! Do ankety Gól měsíce května jsme "museli" poslat vítěznou trefu Ladislava Mužíka do třinecké branky, která rozhodla o našem vítězství 1:0 v duelu 26. kola FNL. Tak se připravte k dalšímu hlasování, na našem facebookovém profilu vás na start hlasování určitě upozorníme! 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.06.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Aigos - reklama

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více