Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 11.06.2018

Řezníčkova trefa vyhrála anketu Gól měsíce dubna

Oficiální web druhé nejvyšší fotbalové soutěže fnliga.cz pravidelně pořádá anketu o nejhezčí gól konkrétního měsíce. A v hlasování fotbalových příznivců byla trefa pardubického záložníka Jana Řezníčka vyhlášena tou nejlepší za měsíc duben 2018!


Každý klub má možnost zaslat "své" góly v konkrétním měsíci do zmiňované soutěže, vedení FNL vybere tři nejzajímavější a o jejich pořadí rozhodují příznivci na facebookovém profilu Fortuna národní ligy. Za měsíc duben padla volba fanoušků na branku Jana Řezníčka, kterou vstřelil v utkání 19. kola proti Vítkovicím!

 

Střelci gratulujeme a fanoušky upozorňujeme, že to ještě nebylo poslední kolo této soutěže! Do ankety Gól měsíce května jsme "museli" poslat vítěznou trefu Ladislava Mužíka do třinecké branky, která rozhodla o našem vítězství 1:0 v duelu 26. kola FNL. Tak se připravte k dalšímu hlasování, na našem facebookovém profilu vás na start hlasování určitě upozorníme! 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.06.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Farmet

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více