Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 12.06.2018

Novinka v přípravě: Pardubice proti Davidu Holoubkovi!

Včera jsme informovali o tom, že program přípravných utkání pro vás budeme co nejrychleji upřesňovat a slib plníme. A věříme, že nejnovější informace vás zaujme. Známe totiž jméno protivníka, se kterým si prověříme formu na sklonku června!


Ve včerejším programu přípravných utkání (v aktualizované podobě zde) jsme měli dva otazníky u jmen soupeřů, jeden však již zmizel. Jednání obou klubů byla dotažena a tak v sobotu 30. června 2018 nastoupí FK Pardubice od 11:00 hod. proti svk slovenskému klubu MFK Ružomberok! Utkání se odehraje na útulném stadionu v Lázních Bohdaneč

 

Ružomberok si zajede do cze Čech k několika přípravným zápasům a než nastoupí proti FK Pardubice, čekají ho souboje s Baníkem a pražskou Spartou. Se slovenským týmem do Lázní Bohdaneč přijede také jeho nový trenér David Holoubek, který v české lize vedl Spartu a Liberec. Jeho asistentem je bývalý reprezentant Jiří Jarošík.

 

Čím je MFK Ružomberok historicky zajímavý pro pardubický fotbal? Jeho dres oblékal v letech 2004 - 2007 Jiří Pospíšil, do minulé sezóny asistent trenéra Krejčího a v klubovém dresu si dokonce zahrál v evropských pohárech.

 

Stadion v Lázních Bohdaneč, a s ním i naši fanoušci, se může těšit na dvě zajímavá utkání. Kromě přípravného souboje s 6. týmem minulého ročníku slovenské ligy se na tamním trávníku představí i Dukla Praha (úterý 3.7.2018, 16:30 hod.).

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.06.2018 | Zdroj fotky: mfkruzomberok.sk )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Proti Znojmu opět před televizními kamerami

Proti Znojmu opět před televizními kamerami více

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17!

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17! více

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu více

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu více