Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.06.2018

Překvapovali jsme možná i sami sebe, přiznal Šejvl

Pardubický obránce poskytl rozhovor zajímavému webu Fotbalisteexkluzivne.cz a odpovídal na několik otázek, týkajících se nedávno skončené sezóny. Přečtěte si tento rozhovor i vy!


Pardubický fotbal zažil v uplynulé sezoně velký úspěch, když A-tým vybojoval ve Fortuna národní lize bronzový stupínek a zaznamenal do klubové historie nejlepší výsledek za posledních 45 let. Jednou z opor na této cestě byl odchovanec Martin Šejvl, který počtem 2509 odehraných minut ve 28 utkáních překonal své maximum ze sezony 2015/2016 (2469 minut). S pracovitým obráncem jsme se k mimořádně vyvedenému ročníku vrátili krátkým rozhovorem.

 

Martine, proběhla oslava krásného třetího místa?
Jasně, hned po posledním zápase jsme měli týmovou oslavu, kde byla uvolněná atmosféra a velká radost z celkového umístění. Hlavně z toho, že jsme skončili před Hradcem Králové :-)

 

Vymáčklo mužstvo ze sebe maximum?
Ve většině utkání tomu tak bylo. Vždy se najdou lepší a horší zápasy, ale když se na to podívám celkově, tak jsme udělali velký úspěch, který se už nemusí opakovat. Dají se najít zápasy, které se nepovedly, ať už herně nebo jen výsledkově, a zbytečně jsme je ztratili, ale zas se nám to vrátilo v jiných utkáních. Překvapovali jsme možná i sami sebe a hlavně ostatní týmy. Vždyť suverénní Opava nebyla ani v jednom utkání lepší než my.

 

Tým navenek působil hodně soudržně a charakterně. Potvrdíte to?
Jo, na tom se v našem klubu hodně staví a znovu se to potvrdilo.

 

Byl jste spokojený se sezonou i z osobního hlediska?
Jsem spokojený hlavně s odehranými minutami a osobním postavením v hierarchii týmu. Osobně hodnotím sezonu velmi dobře.

 

Jaké máte cíle pro další rok?
Jestli mám říct nějaký osobní cíl, tak je to vypracování se v lídra obrany na hřišti a k tomu chci zapracovat na startovní rychlosti a síle.

 

Teď, v čase dovolené, chybí vám fotbal nebo je příjemné od něj vypnout?
Už jsem se naučil si od fotbalu v době volna úplně odpočinout, takže se věnuji spíš regeneraci a plavání. Dennodenně ale sleduji novinky nejen ve fotbale, takže pasivně se sportu věnuji každou chvilku :-)

 


(Autor: fotbalisteexkluzivne.cz | Datum: 12.06.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více