Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 14.06.2018

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava!

Jeden z klenotů pardubické sestavy Jan Řezníček bude v příští sezóně oblékat dres nováčka nejvyšší soutěže, opavského SFC! Záložník, který nastoupil do všech utkání v úspěšné minulé sezóně, zahájil ve čtvrtek přípravu v novém působišti.


 

Pardubický tým se tak loučí s odchovancem, který toho pro tým hodně vykonal. „Pro Honzu je to další krok v kariéře,“ vysvětluje sportovní manažer FK Pardubice Vít Zavřel. „Velmi si cením zejména jeho slov o přání se do Pardubic ještě někdy v roli hráče vrátit. A potěšilo i to, že věří v návrat do první ligy, na zrekonstruovaný Letní stadion.“

 

Na sociálních sítích jste možná zaznamenali, že populární „Řezňa“ ve čtvrtek odjel do Slezska na první trénink. „Nějaké náznaky o zájmu Opavy jsem měl už v závěru soutěže, ale jednání začala až po skončení sezóny. Čekal jsem, jak se vše bude vyvíjet, a myslím, že to probíhalo celkem v klidu,“ okomentoval 25 letý středopolař svůj přestup.

 

Pardubice se tedy loučí s Janem Řezníčkem, jedním ze svých odchovanců, který míří do klubu nejvyšší soutěže. Honzovi za vše vykonané v klubu děkujeme a držíme mu i dál palce. O tom na co ze své dosavadní kariéry nejvíc vzpomíná, zda už mluvil s trenérem Skuhravým, nebo jak se těší na setkání s Joelem Kayambou, na tato témata vám s Honzou Řezníčkem přineseme dnes večer na našem webu rozhovor!

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 14.06.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Farmet

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice!

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel více