Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 25.06.2018

S týmem trénuje obránce Alwin Komolong

V pondělí začal další týdenní přípravný cyklus pardubického týmu a na dopoledním tréninku se objevil další testovaný hráč, 23 letý Garem Alwin Komolong. Podobně jako Roman Kašiar i on v minulé sezóně nastupoval za Stuttgarter Kickers.


fw

 

Rodnou zemí Alwina Komolonga je Papua-Nová Guinea, má ale také německé občanství. Na mezinárodní scéně reprezentuje svou domovinu, v A-týmu odehrál 12 utkání, většinu z nich v kvalifikaci (pochopitelně v části Oceánie) o postup na aktuálně probíhající MS 2018, dalších 19 v mládežnických národních týmech.

 

Na testy přichází z německého Stuttgarter Kickers, kde hrál v minulé sezóně, v několika zápasech se potkal na trávníku s dalším naším hráčem Romanem Kašiarem. Předtím hrál Alwin dva roky za americký univerzitní tým z Kentucky NKU Norse, v rodné zemi oblékal dres klubu Madang FC.

 

Pondělní trénink byl pro mladého fotbalistu premiérový, není divu, že ho  provázel zmiňovaný Roman Kašiar. Pokud chcete vidět, co předvede Alwin Komolong na trávníku, přijďte se ve středu 27.6.2018 podívat na stadion Dolíček, kde od 16:30 hod. hostíme juniorku Slovanu Liberec.

 

 

Alwin Komolong s číslem 4 v reprezentaci Papuy-Nové Guiney, s číslem 5 jeho bratr Felix

u

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.06.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Top Centrum prodejna

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více