Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

B-tým | 25.06.2018

B muži a mládež znají své soupeře a los nové sezony

V sobotu 23. června 2018 se v Praze konal Losovací aktiv Řídící komise fotbalu v Čechách (ŘKČ) pro soutěžní ročník 2018/2019. Aktiv řídil sekretář ŘKČ Jan Hořejší, kterému sekundoval předseda STK ŘKČ Martin Drobný. Pardubický klub tradičně zastupoval generální sekretář Lukáš Ouředník, který si přivezl níže uvedené informace.


Divizní skupina C, ve které je zařazena pardubická rezerva opět doznala několika změn v účastnících. Do ČFL postoupily Živanice a do krajských přeborů sestoupila Čechie Vykáň, Letohrad a Chrastava. Do divizní skupiny A byla přeřazena pražská Admira do skupiny B pak Zbuzany a Brandýs nad Labem. Nováčky soutěže budou vítěz Královéhradeckého přeboru FK Náchod, jenž se do soutěže vrací po roční pauze, dále vítěz Pardubického přeboru Spartak Slatiňany, poté druhý celek Středočeského přeboru FC Horky nad Jizerou a v neposlední řadě na poslední chvíli z ČFL sestoupivší Benátky nad Jizerou. Z divizní skupiny A pak byl do "céčka" přeřazen Spartak Soběslav a následně duo z Jihočeského přeboru a to v tabulce druhý Jindřichův Hradec a třetí FC MAS Táborsko B. S tímto složením u všech klubů nepanovala spokojenost, ale v sobotu nic nenasvědčovalo, že by došlo ke změnám. Ty se zrodily až nečekaně v pondělí, když trojice Jihočechů byla vrácena do "áčka" a ze B skupiny byly do "céčka" přeřazeni regionálně očekávaní soupeři a to první dva celky Libereckého přeboru TJ Velké Hamry a FK Přepeře plus z ČFL spadlý Polaban Nymburk. K další změně ale došlo v úterý 26. června, kdy byl do "céčka" zařazen SK Český Brod, právě místo Nymburka...

 

Složení Divize C by tedy mělo být následující: 1. TJ Dvůr Králové nad Labem, 2. FC Horky nad Jizerou, 3. SK Spartak Slatiňany, 4. FK Turnov, 5. TJ Velké Hamry, 6. SK Český Brod, 7. FK Náchod, 8. FC Olympia Hradec Králové-FK Kratonohy, 9. FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 10. SK Vysoké Mýto, 11. MFK Trutnov, 12. FK Pardubice B, 13. FK Přepeře, 14. SK Benátky nad Jizerou, 15. FK Čáslav, 16. FK Kolín.

V prvním kole pardubičtí pojedou do Velkých Hamrů, ve druhém přivítají Nymburk a ve 3. kole pojedou do Náchoda. Soutěž začíná o víkendu 11. - 12. 8. 2018.

 

Dále se pochopitelně losovaly i soutěže mládeže a pardubický klub má zastoupení ve všech úrovních soutěží.

1. Celostátní dorostenecké lize (U19 + U17), ze které sestoupil Frýdek-Místek, Opava, Bohemians Praha 1905 a FK Teplice. Nováčky jsou Dukla Praha a Vysočina Jihlava. Obsazení soutěže vypadá následovně: 1. FK Pardubice, 2 FK Dukla Praha, 3. FK Příbram, 4. Fastav Zlín, 5. FC Vysočina Jihlava, 6. SK Sigma Olomouc, 7. FC Baník Ostrava, 8. MFK Karviná, 9. SK Dynamo České Budějovice, 10. FC Hradec Králové, 11. FC Slovácko, 12. FK Mladá Boleslav, 13. FC Viktoria Plzeň, 14. FC Zbrojovka Brno, 15. SK Slavia Praha, 16. AC Sparta Praha.

Soutěž zahajuje v sobotu 11. srpna a pardubičtí na úvod přivítají Spartu Praha, následně opět na domácím hřišti Duklu Praha a o týden později zavítají do Příbrami.

 

České lize dorostu sk. B budou mít pardubické B dorosty (U18 + U16) následující soupeře: 1. FK Neratovice-Byškovice, 2. FC Hradec Králové B, 3. FC Slovan Liberec, 4. FK Mladá Boleslav B, 5. Bohemians Praha 1905, 6. FK Náchod, 7. AC Sparta Praha B, 8. FK Ústí nad Labem, 9. FK Pardubice B, 10. FK Admira Praha, 11. FK Teplice, 12. MFK Chrudim, 13. FK Dukla Praha B, 14. FK Jablonec, 15. FK Čáslav, 16. FC Olympia Hradec Králové-FK Kratonohy.

Soutěž začíná též o víkendu 11. - 12. 8. 2018. Pardubice na úvod pojedou dvakrát ven a to do Ústí nad Labem a do Hradce Králové na Olympii, aby poté doma přivítaly pražskou Admiru.

 

Svůj los mají za sebou i žákovské soutěže. V elitní České lize žáků (U15 + U14) je těchto čtrnáct týmů: 1. FC Slovan Liberec, 2. FK Příbram, 3. FC Hradec Králové, 4. SK Kladno, 5. FK Dukla Praha, 6. FC Viktoria Plzeň, 7. AC Sparta Praha, 8. FK Pardubice, 9. SK Dynamo České Budějovice, 10. FK Mladá Boleslav, 11. Bohemians Praha 1905, 12. FK Meteor Praha, 13. SK Slavia Praha, 14. FK Teplice.

Soutěž začíná až o víkendu 1. - 2. 9. 2018. Pardubice na začátek zajíždějí do Mladé Boleslavi, poté do Teplic a doma přivítají Bohemians Praha 1905. 

 

Poslední republikovou soutěží, ve které má FK Pardubice zastoupení je Česká liga mladších žáků (U13 + U12), která je rozdělena do čtyř skupin. Skupina D má následující složení: 1. MFK Chrudim, 2. FK Čáslav, 3. FC S&B Vlašim, 4. FC Hradec Králové, 5. SK Vysoké Mýto, 6. FK Pardubice, 7. SK Polaban Nymburk, 8. FK Kolín, 9. FK Mladá Boleslav, 10. FK Náchod, 11. MFK Trutnov, 12. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 13. FC Hlinsko, 14. TJ Svitavy. 

Soutěž začíná také až o víkendu 1. - 2. 9. 2018. Pardubice na úvod jedou do Nového Bydžova, poté do Náchoda a následně doma přivítají Hlinsko.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.06.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více