Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-11 (2009) | 30.06.2018

V Hannoveru na dvacátém osmém místě

O minulém víkendu jsme vyjeli na mezinárodní turnaj do německého Hannoveru. V konkurenci 72 týmů z 21 států jsme stanuli na slušném dvacátém osmém místě.


Úvodní duel základní skupiny s lotyšskými Daugavpils poznamenalo počasí. Za dešťové přeháňky diváci viděli plno nepřesností na obou stranách. Do vedení jsme šli my, soupeř však z rohového kopu srovnal. Remíza spravedlivá. S švédskou Sollentunou jsme také vedli, zápas jsme však ztratili po hrubých chybách v defenzívě. Velká škoda, rozhodně jsme nebyli horším týmem. Následoval zápas, na který se každý těšil čtyři měsíce. Hráči z Manchesteru City byli silní na míči i v soubojích. My jsme takticky čekali na šanci. Kluci výborně plnili pokyny. Soupeř nás po pěti minutách opatrné hry překombinoval a šel do vedení, po dalších pěti minutách se na levé straně uvolnil Dostál a nádhernou střelou do šibenice vyrovnal. Oběma týmům pak trochu scházela finální fáze a vše spělo k remíze. Dokud minutu před koncem rozhodčí neodpískal chybně roh. Hráč Citizens vyskočil ve vápně nejvýše a my přišli o pěkný výsledek. Klukům však rozhodně není co vyčítat, předvedli dobrý zápas a nemají se za co stydět. Poslední dva zápasy jsme stanuli před dvěma německými soupeři. Troisdorf jsme obklíčili a dvanáct minut bušili na vrata, dokud se nám nepovedla kombinační akce po ose Zelinger-Dostál, kdy poslední jmenovaný uklízel míč do prázdné branky. S Egestrofem to byla vyrovnaná hra. Jednalo se o nepříjemného protivníka, ovšem své šance jsme proměnili my. Třetí místo ve skupině nás poslalo do stříbrné skupiny.

V bitvě s Gladbachem jsme byli rychlejší a silnější v soubojích, zasloužená výhra. Poté nás čekalo známé Kladno. Zápas byl trochu ospalý, bylo vidět, že toho mají kluci na obou stranách už celkem dost v nohách. Přečkali jsme dvě velké šance Kladna a sami dvě branky vstřelili. V prvním nedělním zápase se nám postavil známý nizozemský klub Vitesse Arnehim. Byť duel skončil bezbrankovou remízou, tak se jednalo o atraktivní zápas. V nervózním duchu jsme pokračovali nadále, kdy jsme porazili 1:0 technicky vyspělé slovinské Domžale i silový dánský Esbjerg. Z první místa se nám podařilo postoupit do postupové fáze stříbrné skupiny.

Potkali jsme opět Egestorf a rozešli jsme se smírně. První část zápasu měl v rukou spíše německý protivník. Pak jsme převzali otěže zápasu my. Přesto o výsledku rozhodly branky, které padly v prvních dvou minutách. Se Slaskem Wroclaw jsme šli do vedení. Polský protivník srovnal z trestného kopu a po naší chybě v defenzívě zápas otočil. V průběhu zápasu jsme zahodili až příliš gólových příležitostí. Výsledkově smolný zápas. V závěrečném zápasu skupiny nás čekal Nurnberg Furth. V zápase jsme byli jasně lepší a dokázali to přetavit do dvou vstřelených branek.

Nakonec jsme hráli o 27. místo (3. místo ve stříbrné skupině) s rakouským Team Wiener Linien. Rakušané byli šikovní kombinačně, technicky a v osobních soubojích byli velmi silní. Jednalo se o nepříjemného protivníka. Z protiútoku jsme obdrželi branku, ovšem po straně proniknuvší Zelinger skóre srovnal. Penaltový rozstřel nám tradičně nevyšel, ale žádná vada na kráse to nebyla. Kluci předváděli během celého turnaje velmi dobré výkony. Někdy nám chybělo štěstí a občas jsme udělali pár chyb v defenzívě – to se prostě stává. Klukům patří velké poděkování, neboť výsledek na takovémto turnaji je určitě pozitivní. Také děkujeme rodičům za podporu a fandění.       

 

FK Pardubice: Hudák Jáchym – Komárek Adam, Čáslavka Ondřej, Vrážel Daniel, Schejbal Filip, Kučera Ondřej, Skokan Filip, Kosek Filip – Čihák Vojtěch, Vencl Ondřej - Zelinger Jan, Kvaček Matěj, Dostál Jan, Schejbal Dominik – Procházka Přemek, Drobný Lukáš

 

Základní skupina

FK Pardubice – BFC Daugavpils    1:1

(Zelinger)

FK Pardubice – Sollentuna FK   1:2

(Kvaček)

FK Pardubice – Manchester City    1:2

(Dostál)

FK Pardubice – Sportfreunde Troisdorf 05    1:0

(Dostál)

FK Pardubice – 1.FC Germania Egestorf/Langreder    2:0

(Procházka, Zelinger)

 

Stříbrná skupina

FK Pardubice – SV Bergish Gladbach 09    2:0

(Drobný, Schejbal D.)

FK Pardubice – SK Kladno    2:0

(Kučera, Čihák)

FK Pardubice – Vitesse Arnheim     0:0

FK Pardubice – NK Domžale    1:0

(Kvaček)

FK Pardubice – Esbjerg fB    1:0

(Dostál)

 

Postupová stříbrná skupina

FK Pardubice - 1.FC Germania Egestorf/Langreder    1:1

(Dostál)

FK Pardubice – WKS Slask Wroclaw    1:2

(Vencl)

FK Pardubice – SG Nurnberg Furth    2:0

(Zelinger, Vrážel)

 

Zápas o 27. místo

FK Pardubice – SC Team Wiener Linien    1:1, na pen. 1:2

(Zelinger, penaltu proměnil Skokan)

 

Celkové pořadí turnaje

1.      Fuchse Berlin (GER)

2.      PAOK Thessaloniki (GRE)

3.      Tennis Borussia Berlin (GER)

4.      Galatasaray Istanbul (TUR)

5.      FC Schalke 04 (GER)

6.      1.FC Neubrandenburg (GER)

7.      FC Sevilla (ESP)

8.      Benfica Lisabon (POR)

9.      Manchester City (ENG)

10.  Viborg SIK (DEN)

11.  SC Bayer 05 Uerdingen (GER)

12.  SK Sigma Olomouc (CZE)

13.  Glasgow Rangers (SCO)

14.  FC Stadlau (AUT)

15.  Vitesse Arnheim ,,White“ (NED)

16.  TCV Bemerode (GER)

17.  FC Rheinsud Koln (GER)

18.  AFC ´34 (NED)

19.  Dinamo Bukuresti (ROM)

20.  Sollentuna FK (SWE)

21.  Paris Saint-Germain (FRA)

22.  Inter Milan (ITA)

23.  Eger Labdarúgó SK (HUN)

24.  Niendorfer TSV (GER)

25.  Saint-Brice FC (FRA)

26.  WKS Slask Wroclaw SA (POL)

27.  SC Team Wiener Linien (AUT)

28.  FK Pardubice (CZE)

29.  Vitesse Arnheim ,,Yellow“ (NED)

30.  SG Nurnberg Furth (GER)

31.  Svenborg fB (DEN)

32.  1.FC Germania Egestorf/Langreder (GER)

33.  Górnik Zabrze (POL)

34.  Djurgardens IF (SWE)

35.  FTA Scandinavia (DEN)

36.  PVCV Vleuten (NED)

37.  FC Holte (DEN)

38.  Esbjerg fB (DEN)

39.  NK Domžale (SLV)

40.  FC Hennef 05 (GER)

41.  MTK Budapest FC (HUN)

42.  OFK Sport Team Banja Luka (BIH)

43.  SK Kladno (CZE)

44.  SV Bergisch Gladbach 09 (GER)

45.  Sanderum BK (DEN)

46.  AB Tarnby (DEN)

47.  FC Sparta Brno (CZE)

48.  Hammarby IF (SWE)

49.  ASA Fodbold (DEN)

50.  SK Bambi Tuzla (BIH)

51.  FK Dukla Praha (CZE)

52.  SKP České Budějovice (CZE)

53.  VV Maarssen (NED)

54.  SV Rugenbergen (GER)

55.  Koninklijke Sporting Hasselt (BEL)

56.  VfB Wulfel (GER)

57.  Dalum IF (DEN)

58.  Sportfreunde Troisdorf 05 (GER)

59.  BFC Daugavpils (LAT)

60.  Bonner SC (GER)

61.  NK Čelik Zenica (BIH)

62.  Berliner AK (GER)

63.  HSC Hannover (GER)

64.  VfB Fortuna Biesdorf (GER)

65.  SSC Phoenix Kisdorf (GER)

66.  SG Adelsberg (GER)

67.  TSC Oosterhout (NED)

68.  SpVgg. Dresden-Lobtau 1893 (GER)

69.  SV 06 Lehrte (GER)

70.  TuS Garbsen (GER)

71.  Radebeuler BC 08 (GER)

 

72.  VfL Bad Schwartau (GER)


(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.06.2018 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více