Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Zbrojovka
Profile picture

A-tým | 03.07.2018

Petr Tuček slaví 50. narozeniny, všechno nejlepší!

V klubovém dění rozhodně nemůžete Petra Tučka přehlédnout. Bývalý dlouholetý brankář je dobrou duší našeho klubu a skoro se ani nechce věřit, že právě dnes slaví kulaté 50. narozeniny!


Petr Tuček je aktuálně správcem areálu v Ohrazenicích, ale nezanedbatelné je, že pomáhá růstu nejmladších brankářů u žákovských týmů a přípravek. Těm připravuje speciální gólmanské tréninky a předává tak své dlouholeté zkušenosti dalším generacím.

 

Sám byl totiž dlouhé roky strážcem branky několika klubů. Ve druhé lize nastupoval ve VCHZ/SK Pardubice a také v Lázních Bohdaneč, ale fotbalovou radost rozdával i v dalších klubech – v FK Kolín, pardubické „Lokádě“ a Ždírci nad Doubravou.  Na fotbal nezanevřel ani v posledním desetiletí, kdy bojoval v dresu Starého Hradiště, nebo Chroustovic.

 

Přejeme této legendě brankářského řemesla nejen skvělou oslavu 50. narozenin, ale také hodně zdraví a radosti do dalších let! A děkujeme za vše dosud vykonané!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.07.2018 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Top Centrum prodejna

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více