Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 03.07.2018

Petr Tuček slaví 50. narozeniny, všechno nejlepší!

V klubovém dění rozhodně nemůžete Petra Tučka přehlédnout. Bývalý dlouholetý brankář je dobrou duší našeho klubu a skoro se ani nechce věřit, že právě dnes slaví kulaté 50. narozeniny!


Petr Tuček je aktuálně správcem areálu v Ohrazenicích, ale nezanedbatelné je, že pomáhá růstu nejmladších brankářů u žákovských týmů a přípravek. Těm připravuje speciální gólmanské tréninky a předává tak své dlouholeté zkušenosti dalším generacím.

 

Sám byl totiž dlouhé roky strážcem branky několika klubů. Ve druhé lize nastupoval ve VCHZ/SK Pardubice a také v Lázních Bohdaneč, ale fotbalovou radost rozdával i v dalších klubech – v FK Kolín, pardubické „Lokádě“ a Ždírci nad Doubravou.  Na fotbal nezanevřel ani v posledním desetiletí, kdy bojoval v dresu Starého Hradiště, nebo Chroustovic.

 

Přejeme této legendě brankářského řemesla nejen skvělou oslavu 50. narozenin, ale také hodně zdraví a radosti do dalších let! A děkujeme za vše dosud vykonané!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.07.2018 | Zdroj fotky: )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva!

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva! více

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci?

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci? více

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice!

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice! více

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu více