FK Pardubice - MFk Chrudim 2-2 (0-1)

Střelci: Halda, Macák

Sestava: Šimon - Morávek, Reinberg, Pluhař, Norek - Brož, Netlický O., Flaška, Bartoníček - Čebiš, Macák

Náhradníci: Kožený, Halda, Lorenc Lukáš a Matyáš, Procházka

V nedělní poledni jsme se na hřišti Dolíčku potkali se stejně starými hráči Chrudimi. První poločas se nesl v tlaku domácích, ale bez potvrzení brankou. Ať se nám podařilo projít středem či centrovanými míči většinou zakončení bylo zdlouhavé, bez patřičné agresivity či nepřesné. Soupeř přesně ukázal jak na to - individuálně přešel přes tři hráče a o břevno zavěsil. Poločas ted 0-1. Duhý poločas byl ještě více o dobívání hostů a snaha prosadit se. Zase jsme vždy ztroskatali na brankáři, brankové konstrukci nebo na vlastní nekvalitě. Naopak soupeř proměnil brejk a bylo to 0-2. V závěru zápasu se nám podařilo najít zbytky sil a zápas srovnat. Nejdříve penálta a poté individuální akce.

Bohužel i přes výraznou převahu je to remíza - musíme se na zakončení zaměřit a plněsoustředit.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.08.2018 | Zdroj fotky: )