Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Jihlava
Profile picture

Ženy | 07.08.2018

Do Pardubic dorazilo sedm reprezentačních nominací

Reprezentační týmy různých kategorií mají napilno a sedm nominací dorazilo i do Pardubic. Čtyři hráčky si vybojovaly nominaci do národního týmu WU17, jedna bude bojovat v WU19 a dva fotbalisty povolal trenér U16!


WU17

Bára Beránková, Andrea Matějková, Denisa Neradová, Tereza Vodvárková se mohou chystat na akci národního týmu do 17 let. Budou k dispozici trenérovi Milanu Matejkovi a český tým čekají dvě utkání v německém Tännesbergu proti výběru Bavorska do 16 let. Hrát se bude 8. a 10. srpna 2018.

 

WU19

Ve výběru WU19, který skládal její nový trenér Jiří Saňák, mají Pardubice také jedno zastoupení. Simona Novotná je již na soustředění v Táboře, kde budou české hráčky soupeřkami bavorské "osmnáctky" (10. 8.), odveta je na programu v neděli 12. 8. 2018 v Soběslavi.

 

U16

Nejmladší dorosteneckou reprezentaci vede Radek Bejbl a ten při tvorbě nejnovější nominace nezapomněl na Kryštofa Hampla a Tomáše Hrnčíře. Naši hráči se dvakrát střetnou se stejně starým tmem RUmunska, hrát se bude 14.8. v Soběslavi a 16.8. v Táboře. 

 

Všem našim zástupcům v reprezentačních týmech držíme palce!

 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.08.2018 | Zdroj fotky: Pavel Jiřík st. )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Certus

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva!

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva! více

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci?

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci? více

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice!

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice! více

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu více