Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Ženy | 07.08.2018

Do Pardubic dorazilo sedm reprezentačních nominací

Reprezentační týmy různých kategorií mají napilno a sedm nominací dorazilo i do Pardubic. Čtyři hráčky si vybojovaly nominaci do národního týmu WU17, jedna bude bojovat v WU19 a dva fotbalisty povolal trenér U16!


WU17

Bára Beránková, Andrea Matějková, Denisa Neradová, Tereza Vodvárková se mohou chystat na akci národního týmu do 17 let. Budou k dispozici trenérovi Milanu Matejkovi a český tým čekají dvě utkání v německém Tännesbergu proti výběru Bavorska do 16 let. Hrát se bude 8. a 10. srpna 2018.

 

WU19

Ve výběru WU19, který skládal její nový trenér Jiří Saňák, mají Pardubice také jedno zastoupení. Simona Novotná je již na soustředění v Táboře, kde budou české hráčky soupeřkami bavorské "osmnáctky" (10. 8.), odveta je na programu v neděli 12. 8. 2018 v Soběslavi.

 

U16

Nejmladší dorosteneckou reprezentaci vede Radek Bejbl a ten při tvorbě nejnovější nominace nezapomněl na Kryštofa Hampla a Tomáše Hrnčíře. Naši hráči se dvakrát střetnou se stejně starým tmem RUmunska, hrát se bude 14.8. v Soběslavi a 16.8. v Táboře. 

 

Všem našim zástupcům v reprezentačních týmech držíme palce!

 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.08.2018 | Zdroj fotky: Pavel Jiřík st. )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Top Centrum prodejna

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více