Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 09.08.2018

V sobotu nastoupíme v Třinci v modrých dresech!

Jedna zvláštnost čeká diváky sobotního utkání Třinec - Pardubice ve 4. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Pardubáci si totiž na sever Moravy vezou třetí sadu dresů a tak nastoupí v modrobílé kombinaci!


Ve válečných letech nastupoval prvoligový ligový SK Pardubice v modrobílých pruhovaných dresech, také Tesla, náš předchůdce, nastupovala v těchto barvách. V případě využití této kombinace naším klubem ale nejde o návrat do minulosti.  

 

I dál FK Pardubice vyznává červenou a bílou, nicméně už v minulosti museli hráči tyto barvy opouštět. A to zejména v zápasech proti soupeřům, kteří nastupují v červeno-bílé kombinaci. Asi se vám vybaví pražská Slavia, nebo Viktoria Žižkov. V těchto případech oblékali naši hráči světle zelené dresy - to je ale minulostí. Nahrazuje je modrá sada…

 

Na třinecký trávník tedy vyběhnou Pardubáci, v utkání hraném od 10:15 hod., v netradičních barvách. Věříme však, že to jim nezabrání odvézt si na východ Čech tři body.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.08.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Farmet

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře více

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci!

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci! více

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích! více

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu! více