Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 09.08.2018

V sobotu nastoupíme v Třinci v modrých dresech!

Jedna zvláštnost čeká diváky sobotního utkání Třinec - Pardubice ve 4. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Pardubáci si totiž na sever Moravy vezou třetí sadu dresů a tak nastoupí v modrobílé kombinaci!


Ve válečných letech nastupoval prvoligový ligový SK Pardubice v modrobílých pruhovaných dresech, také Tesla, náš předchůdce, nastupovala v těchto barvách. V případě využití této kombinace naším klubem ale nejde o návrat do minulosti.  

 

I dál FK Pardubice vyznává červenou a bílou, nicméně už v minulosti museli hráči tyto barvy opouštět. A to zejména v zápasech proti soupeřům, kteří nastupují v červeno-bílé kombinaci. Asi se vám vybaví pražská Slavia, nebo Viktoria Žižkov. V těchto případech oblékali naši hráči světle zelené dresy - to je ale minulostí. Nahrazuje je modrá sada…

 

Na třinecký trávník tedy vyběhnou Pardubáci, v utkání hraném od 10:15 hod., v netradičních barvách. Věříme však, že to jim nezabrání odvézt si na východ Čech tři body.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.08.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Farmet

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň více

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0 více

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava více

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele více