Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.09.2018

Na Žižkově si musíme pohlídat začátek, říká trenér Krejčí

Pardubický A-tým má za sebou přestávku, ale již tento týden FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA pokračuje a naši hráči se představí v neděli dopoledne v hlavním městě, na stadionu Viktorie Žižkov. Vyprázdnila se v době zápasového půstu marodka našeho týmu?


„Situace se zatím moc nezměnila,“ neměl v pondělí dobré zprávy trenér Jiří Krejčí. „Někteří hráči to jdou teprve zkusit; Fousek, Kühnel, Čmelík,“ vyjmenovává hráče, kteří v minulých dnech řešili své zdravotní trable. „Uvidíme, co nám ukáží další dny, ale zatím to nevypadá, že by mohli jít do plného zatížení.“

 

Naopak Filip Kopřiva, jehož trable s koleny fanoušci znají, odehrál v sobotu devadesát minut v dresu B-týmu, což je dobrá zpráva. „Filip zápasy zvládá, horší je to po utkání, potřebuje jiný režim,“ vysvětluje trenér. „Zatím mu ale zdraví slouží, jen potřebuje nabrat herní kondici. Věříme, že v zimě bude už stoprocentně připravený.“  

 

Pardubický tým má řadu hráčů na hostování v jiných klubech, někteří gólmani se ale připravují i na Vinici. „Brankáře si sleduje Martin Shejbal, ale hráče sleduji já. Máme například Nikodema a Lněničku v ČFL v Ústí nad Orlicí a jsem rád, že pravidelně nastupují, je to pro ně dobře.“

 

Teď už ale myšlenky pardubického trenérského týmu míří především k nedělnímu utkání na Žižkově. „Sledovali jsme zápasy Žižkova a určitě klukům řekneme, co nás na hře soupeře zaujalo,“ zdůrazňuje Jiří Krejčí, který v minulé sezóně dokázal na Žižkově hráče dovést k vítězství 1:0. „Hráči Viktorky vynikají zejména elánem, je to mladý tým a je to na něm v tomto směru znát vidět. Samozřejmě jsme zaregistrovali, že v některých zápasech měli dobré vstupy do utkání, to bude třeba si ohlídat.“

 

Utkání 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Viktoria Žižkov - FK Pardubice se hraje v neděli 16.9.2018 od 10:15 hod. na stadionu pražského týmu.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 12.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Aigos - reklama

Proti Znojmu opět před televizními kamerami

Proti Znojmu opět před televizními kamerami více

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17!

Skvělý úspěch pardubického fotbalu. Tři hráči jedou na Euro U17! více

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu

Rada města Pardubic neschválila projekt revitalizace stadionu více

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu

Komentovaný sestřih utkání proti Prostějovu více