Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.09.2018

Na Žižkově si musíme pohlídat začátek, říká trenér Krejčí

Pardubický A-tým má za sebou přestávku, ale již tento týden FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA pokračuje a naši hráči se představí v neděli dopoledne v hlavním městě, na stadionu Viktorie Žižkov. Vyprázdnila se v době zápasového půstu marodka našeho týmu?


„Situace se zatím moc nezměnila,“ neměl v pondělí dobré zprávy trenér Jiří Krejčí. „Někteří hráči to jdou teprve zkusit; Fousek, Kühnel, Čmelík,“ vyjmenovává hráče, kteří v minulých dnech řešili své zdravotní trable. „Uvidíme, co nám ukáží další dny, ale zatím to nevypadá, že by mohli jít do plného zatížení.“

 

Naopak Filip Kopřiva, jehož trable s koleny fanoušci znají, odehrál v sobotu devadesát minut v dresu B-týmu, což je dobrá zpráva. „Filip zápasy zvládá, horší je to po utkání, potřebuje jiný režim,“ vysvětluje trenér. „Zatím mu ale zdraví slouží, jen potřebuje nabrat herní kondici. Věříme, že v zimě bude už stoprocentně připravený.“  

 

Pardubický tým má řadu hráčů na hostování v jiných klubech, někteří gólmani se ale připravují i na Vinici. „Brankáře si sleduje Martin Shejbal, ale hráče sleduji já. Máme například Nikodema a Lněničku v ČFL v Ústí nad Orlicí a jsem rád, že pravidelně nastupují, je to pro ně dobře.“

 

Teď už ale myšlenky pardubického trenérského týmu míří především k nedělnímu utkání na Žižkově. „Sledovali jsme zápasy Žižkova a určitě klukům řekneme, co nás na hře soupeře zaujalo,“ zdůrazňuje Jiří Krejčí, který v minulé sezóně dokázal na Žižkově hráče dovést k vítězství 1:0. „Hráči Viktorky vynikají zejména elánem, je to mladý tým a je to na něm v tomto směru znát vidět. Samozřejmě jsme zaregistrovali, že v některých zápasech měli dobré vstupy do utkání, to bude třeba si ohlídat.“

 

Utkání 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Viktoria Žižkov - FK Pardubice se hraje v neděli 16.9.2018 od 10:15 hod. na stadionu pražského týmu.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 12.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více