Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Zbrojovka
Profile picture

FNL | 15.09.2018

Černý o pauze: Makali jsme. Na Žižkově to chceme předvést

Pardubický deník - Na jaře si z hlavního města odváželi tři body po výhře 1:0. Po necelých pěti měsících míří fotbalisté Pardubic na stadion Viktorie Žižkov znovu. Právě zde nastoupí k utkání 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, které se hraje v neděli v 10.15 hodin.


„Bude super, pokud to zopakujeme. Rozhodně tam jedeme zvítězit, tomu budeme mít přizpůsobenou taktiku,“ uvedl pardubický útočník Pavel Černý, jehož gól jarní duel rozhodl.

 

Minulý víkend měla druholigová soutěž vzhledem k reprezentační přestávce volno. Někteří hráči měli prostor pro doléčení šrámů po sérii ligových a pohárových zápasů. A nejen to.

 

„Dá se říct, že náplní tréninků jsme pokračovali dalším anglickým týdnem. Trenér nás vůbec nešetřil, makali jsme. Teď už máme zase klasický předzápasový režim a cítíme se fyzicky výborně. V neděli to budeme chtít předvést,“ popsal pardubický kanonýr Černý uplynulé období.

 

V současnosti třináctý tým tabulky Žižkov přebral v létě mladý trenér Petr Mikolanda, kterého následovali v rámci hostování i další hráči Slavie. Tím posledním byl rakouský talent Jonas Auer.

 

„Žižkov nemá ustálenou sestavu, pořád jim tam rotuje dost hráčů. Víme, na koho si dát pozor, trenéři nám k tomu ještě něco řeknou. Nebudeme se dívat tolik na Žižkov, ale spíše na to, abychom předvedli naši hru a diktovali tempo,“ dodal Černý před nedělním zápasem.


(Autor: Tomáš Rais, Pardubický deník | Datum: 15.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Top Centrum prodejna

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více