Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 27.09.2018

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

Prostějov je sice nováčkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ale titulek nelže. Pardubický tým má domácím co oplácet, protože na jejich trávníku před dvěma roky utrpěl porážku, která byla jednou z nejvyšších od našeho postupu do druhé nejvyšší soutěže.


Na začátku října 2016 jel pardubický tým na neútulný stadion do Prostějova s cílem zvítězit, protože pozice domácích v tabulce nebyla právě nejlepší. Jenže Východočeši prohráli 0:3! Nedokázali domácím vstřelit ani jeden gól, přestože Ladra mohl skórovat z pokutového kopu, ale neproměnil ho.

 

Jarní odveta pak byla z jiného soudku, Pardubáci na Vinici vysoko zvítězili 5:0, nicméně prohra z prostějovského pažitu stále bolela. Hanácký tým poté sestoupil do MSFL, ale hned se vrátil a tuto sezónu jako nováček F:NL zatím zvládá dobře. Prostějov má na svém kontě 15 bodů, stejně, jako Pardubice.

 

Nejvýraznějším hráčem našeho sobotního protivníka je bývalý reprezentant Jan Polák, který v létě přišel ze Zbrojovky Brno. Nejlepším střelcem týmu je Jan Koudelka, reprezentant v malé kopané, který se dvakrát zapsal mezi střelce.

 

Sobotní utkání začíná v 16:30 hod., řídí ho rozhodčí Jana Adámková za pomoci asistentů Jakuba Šimáčka a Michala Pfeifera.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Top Centrum prodejna

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více