Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 27.09.2018

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

Prostějov je sice nováčkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ale titulek nelže. Pardubický tým má domácím co oplácet, protože na jejich trávníku před dvěma roky utrpěl porážku, která byla jednou z nejvyšších od našeho postupu do druhé nejvyšší soutěže.


Na začátku října 2016 jel pardubický tým na neútulný stadion do Prostějova s cílem zvítězit, protože pozice domácích v tabulce nebyla právě nejlepší. Jenže Východočeši prohráli 0:3! Nedokázali domácím vstřelit ani jeden gól, přestože Ladra mohl skórovat z pokutového kopu, ale neproměnil ho.

 

Jarní odveta pak byla z jiného soudku, Pardubáci na Vinici vysoko zvítězili 5:0, nicméně prohra z prostějovského pažitu stále bolela. Hanácký tým poté sestoupil do MSFL, ale hned se vrátil a tuto sezónu jako nováček F:NL zatím zvládá dobře. Prostějov má na svém kontě 15 bodů, stejně, jako Pardubice.

 

Nejvýraznějším hráčem našeho sobotního protivníka je bývalý reprezentant Jan Polák, který v létě přišel ze Zbrojovky Brno. Nejlepším střelcem týmu je Jan Koudelka, reprezentant v malé kopané, který se dvakrát zapsal mezi střelce.

 

Sobotní utkání začíná v 16:30 hod., řídí ho rozhodčí Jana Adámková za pomoci asistentů Jakuba Šimáčka a Michala Pfeifera.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Farmet

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva!

Adam Fousek: Víme, že soupeř zahustí obranu, bude to bitva! více

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci?

V sobotu přijede Táborsko, jakou s ním máme bilanci? více

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice!

Vít Zavřel v rozhovoru pro ČRo Pardubice! více

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu

Juniorky podruhé v sezóně porazily pražskou Duklu více