Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

WU-15 | 01.10.2018

Starší žákyně se v zápase s Duklou Praha vrátily na vítěznou vlnu

V pátečním svátečním odpoledni si holky bez problémů poradily s Duklou. Třemi góly se blýskla Maruška Koblížková


FK Dukla Praha - FK Pardubice 0:8 (0:4)

 

Sestava: Mrštíková - Urbancová, Holcová K., Borovičková, Chlupáčová,

                                    Holcová T., Zikmundová, Minářová - Kružíková,

                                    Koblížková, Solničková

Střídaly: Plevová, Hlaváčová, Lacinová, Mikišková, Brožová

Trenér:Martin Macháček

 

Průběh zápasu: V pátek 28.9. odehrály starší žákyně MU na hřišti v Kolodějích, kde hraje svá domácí utkání Dukla Praha. Zápas se odehrál v podobném duchu, jako ten v Liberci. Sice jednoznačné vítězství, ale herní projev nebyl optimální.

 

Poprvé jsme skórovali v 11.min, když Vanesa Solničková vysunula českou uličkou Báru Plevovou a ta se v koncovce nemýlila - 0:1. Svůj střelecky úspěšný den rozjela Maruška Koblížková ve 25.min, když navýšila naše vedení na 0:2. Ve 33.min se obratně uvolnila Verča Hlaváčová a umístěnou střelou z vápna rozvlnila síť - 0:3. O minutu později zachytila Nikča Ledvinková rozehrávku Dukly a přihrávkou pod sebe vybídla Marušku Koblížkovou ke skórování. Svým druhým gólem upravila poločasový výsledek na 0:4.

 

Hned v úvodu toho druhého se Natka Minářová rozhodla k samostatné akci, kterou zakončila gólem - 0:5. V 59.min "vymyslela" opět Vanesa Solničková přihrávku do ulice, se kterou si úspěšně poradila Maruška Koblížková a střelou podél golmanky zvýšila na 0:6. V 65.min se zapsala do střelecké listiny  Vanesa Solničková, když za vápnem zachytila rozehrávku domácích a pohotová střela k tyči znamenala vedení 0:7. Gólu se také dočkala Nikča Ledvinková a své přání si splnila v 67.min, když se přesně trefila z přímého kopu a upravila tak na konečných 0:8. 


(Autor: Martin Macháček | Datum: 01.10.2018 | Zdroj fotky: )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více