Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 12.10.2018

Co znamená tento obrázek? Čtěte, ušetříte čas!

Sobotní pohárové utkání proti Jablonci (Vinice, 13:30 hod.) láká diváky na tribuny. A protože se čeká i krásné počasí, věříme, že Vinice se zhusta zaplní. Pokud jste ještě nevyužili možnost internetového předprodeje, je to dobrá cesta, jak se vyhnout frontám u pokladny. Ale nabízíme ještě jednu možnost.


dc

 

 

Pokud se rozhodnete k návštěvě utkání FK Pardubice - FK Jablonec na poslední chvíli, třeba po dobrém sobotním obědu, přijďte. A uvidíte frontu u pokladny? Nevadí! Podívejte se na titulní snímek tohoto článku a ceduli na něm vyobrazenou najdete na dvou místech, na plotu poblíž hlavní pokladny našeho stadionu.

 

Cedule obsahuje QR kód, který čtečkou nasnímáte a ten vás odkáže na stránku s prodejem vstupenek. Vyberete, zaplatíte a se vstupenkou v mobilu už pokračujete přímo ke kontrole u vchodu, vyhnete se tedy celé frontě u pokladny.

 

Jistě, víme, není to služba pro každého, ale mnohým tato funkce může pomoci ušetřit řadu minut ve frontě. Navíc tato naše pomoc fanouškům se neomezuje jen na sobotní utkání, jde o službu trvalou. Tak v sobotu nahlas fanděte!

 

INTERNETOVÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Certus

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře více

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci!

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci! více

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích! více

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu! více