Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 12.10.2018

Co znamená tento obrázek? Čtěte, ušetříte čas!

Sobotní pohárové utkání proti Jablonci (Vinice, 13:30 hod.) láká diváky na tribuny. A protože se čeká i krásné počasí, věříme, že Vinice se zhusta zaplní. Pokud jste ještě nevyužili možnost internetového předprodeje, je to dobrá cesta, jak se vyhnout frontám u pokladny. Ale nabízíme ještě jednu možnost.


dc

 

 

Pokud se rozhodnete k návštěvě utkání FK Pardubice - FK Jablonec na poslední chvíli, třeba po dobrém sobotním obědu, přijďte. A uvidíte frontu u pokladny? Nevadí! Podívejte se na titulní snímek tohoto článku a ceduli na něm vyobrazenou najdete na dvou místech, na plotu poblíž hlavní pokladny našeho stadionu.

 

Cedule obsahuje QR kód, který čtečkou nasnímáte a ten vás odkáže na stránku s prodejem vstupenek. Vyberete, zaplatíte a se vstupenkou v mobilu už pokračujete přímo ke kontrole u vchodu, vyhnete se tedy celé frontě u pokladny.

 

Jistě, víme, není to služba pro každého, ale mnohým tato funkce může pomoci ušetřit řadu minut ve frontě. Navíc tato naše pomoc fanouškům se neomezuje jen na sobotní utkání, jde o službu trvalou. Tak v sobotu nahlas fanděte!

 

INTERNETOVÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Aigos - reklama

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň více

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0 více

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava více

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele více