Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 02.11.2018

Pomohl by nám brzký gól, říká trenér Novotný

V sobotu dopoledne čeká pardubické fanoušky předposlední domácí utkání půlsezóny, která má zatím úspěšný průběh. Pardubáci se drží v popředí tabulky, jenže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA je letos velmi vyrovnaná. I proto bude důležité připsat si proti Táborsku na své konto další body.


fe 

 

Pardubáci si před týdnem připsali teprve třetí prohru v sezóně a ze Sokolova se vrátili s prázdnou. Přesto se drží v popředí tabulky, na velmi dobré páté pozici a sobotní výhra by je posunula v tabulce vzhůru.

 

„Trápí nás složení obrany, poté, co v Sokolově se zranil Šejvl a vyloučený byl Zukal. Máme ale představu, jak to vyřešíme,“ naznačuje před zápasem trenér Jaroslav Novotný. Nabízí se několik variant složení jak stoperské dvojice, tak i celé obrany, v sobotu dopoledne uvidíme, jak se trenérský tandem Krejčí - Novotný nakonec rozhodl.

 

„Výsledek zápasu pro nás bude důležitý, chceme vyhrát. Dostali bychom se na zisk 25 bodů, což by byl pěkný počin a navíc bychom mohli jít s klidem po posledních dvou zápasů s Hradcem a Jihlavou,“ říká Novotný. Podle něj je důležité proti Táborsku co nejdříve skórovat. „Sobotní soupeř bude určitě bránit, bylo by ideální dát co nejdříve gól, naši hru by to uklidnilo.“

 

V sobotu naplno fanděte, ale za vaši podporu bude pardubický tým rád i za týden, fanoušci si totiž na rozdíl od hráčů mohou dovolit myslet zápas dopředu! V neděli 11.11.2018 hrajeme derby na trávníku Hradce Králové, výkop je v 15:00 hod. Více informací k duelu proti Hradci Králové najdete v průběhu týdne na našem webu.

 

wf


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více