Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 08.11.2018

Juniorky přivezly tři body z Brna

Pardubické juniorky odehrály v neděli velmi těžké utkání v Brně, přesto dokázaly zvítězit a přivézt plný bodový zisk! Přetlačily tak soupeřky v přímém boji o čtvrtou příčku prvoligové tabulky.


Lokomotiva Brno Herní Heršpice - FK Pardubice 2:3 (1:2)

 

Branky: 2x Novotná, Fialová
Sestava: Bidlová - Grundmannová, Vodvárková, Širšová, Nekovářová - Matějková, Neradová, Betáková, Novotná (K), Fialová - Hýlová
Střídaly: Beránková, Spilková, Kružíková, Chabadová, Hlušičková
Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

 

Hodnocení: Velmi cennou výhru vezeme z Brna. Souboj o čtvrtou příčku dorostenecké ligy přinesl kvalitní podívanou s velkým množstvím šancí. První poločas byl zcela jasně v naší režii a skóre mohlo být o poznání větší. Bohužel holky šance neproměňovaly (jednou zachránilo domácí po střele Ajky Matějkové břevno), soupeři jsme navíc nabídli výhodu pokutového kopu, a tak se do kabin šlo za stavu jen 2:1 pro nás. Do druhého poločasu holky znovu vlétly plné energie, během 8 minut si vytvořily 3 gólové šance, z nichž ovšem tu svou proměnila opět jen Simča Novotná.

 

Po gólu na 1:3 přišla do zápasu vynikající slovenská reprezentantka Laura Žemberyová, která dokázala téměř ihned snížit na 2:3, velmi pozvedla hru brněnského družstva a z jasně vypadajícího zápasu se stalo velké drama. Při její další gólové střele nás podržela fantastickým zákrokem Barča Beránková, která konečky prstů vyškrábla přízemní střelu na roh. Brankářka na druhé straně se ovšem také činila a zlikvidovala několik našich velmi nebezpečných střel. Do konce zápasu již branka nepadla a my se tak mohli radovat z vítězství. Pochvala všem hráčkám za výborný první poločas a začátek druhého. Škoda, že se nepodařilo vstřelit více branek a dohrát tak zápas více v klidu.

 

Poslední podzimní ligový zápas nás čeká v sobotu doma na umělé trávě v Ohrazenici. Od 17:00 přivítáme favorizovanou pražskou Spartu a budeme chtít navázat na dobré výkony proti Slovácku, Dukle a Brnu. Přijďte nás podpořit!!!

 

Video (1. pol. a 2. pol.):

https://www.youtube.com/watch?v=GWmtaah-drY&index=3&list=PLlJWeeFYYRwxqpyBx8FIvUeFQ1lQzd_zO

https://www.youtube.com/watch?v=vYYCfLkhiHo&index=4&list=PLlJWeeFYYRwxqpyBx8FIvUeFQ1lQzd_zO


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Top Centrum prodejna

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více