Hodnocení zápasu v pátek 9.11. 2018 v Praze

AC Sparta Praha - Fk Pardubice 8-2 (2-1)

Sestava: Lorenc - Novotný, Morávek, Brož, Topolský - Halda, Pluhař, Flaška, Vondrouš  - Prokeš, Macák

Střídali: Šimon, Muller, Procházka, Čebiš, Kožený

Branky: Macák, Prokeš

V úvodu zápasu jsme se dostali pod tlak soupeře, který svým pohybem a nasazením nás nutil k chybám. Pramenili z toho šance, kdy jednu z nich soupeř proměnil. Poté jsme přežili velký tlak soupeře a díky dobrému presinku brankáře jsme srovnali stav. Následovalo několik výborných akcí a střel, ale brankář svojí chybu napravil. Do kabin se díky chybě naší obrany šlo za stavu 1-2. V druhém poločase se hrál 20 minut zajímavý fotbal, kdy se akce přelévali z jedné strany na druhou. My vstřelili druhou branku po krásné akci, kterou zakončoval Prokeš. Soupeř též přidal dvě branky většinou z našeho nedůrazu či  po individuálních chybách. Bohužel posledních 10 minut nám nevyšlo - úbytek sil, tlak soupeře, začátečnické chyby a střídání znamenalo v konečném výsledku 2-8.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.11.2018 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro