Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 27.11.2018

Milan Knobloch se loučí s pardubickým dresem

Možná jste v neděli večer na sociálních sítích zaznamenali příspěvek, ve kterém se pardubický brankář Milan Knobloch loučil s fanoušky, spoluhráči a trenéry.


Brankář Milan Knobloch přišel do pardubického klubu na začátku roku 2015 po angažmá v Živanicích a od jara nastupoval v pardubické brance. Svou premiéru ve 2. lize měl v březnu téhož roku na zlínském stadionu, kde pardubický tým v deštivém utkání podlehl 0:4. Když v následujícím roce skončil v klubu Luděk Frydrych, byl Milan jedničkou a do dnešního dne odchytal ve druhé nejvyšší soutěži úctyhodných 75 utkání! 

 

"Děkuji skvělým spoluhráčům a trenérům za krásné období," napsal 26letý brankář, který byl v minulé sezóně nejlepším brankářem F:NL co se týká počtu vychytaných nul a výrazně tak pomohl pardubickému týmu ke skvělému 3. místu v konečné tabulce. 

 

Nyní ale Knobloch v pardubickém klubu opravdu končí. "Milan za mnou přišel s tím, že by rád své angažmá v Pardubicích uzavřel," řekl nám sportovní manažer FK Pardubice Vít Zavřel. "Rozhodli jsme se mu vyhovět a jsme připraveni jednat o Milanově uvolnění, zatím ale žádná konkrétní nabídka na stole neleží," vysvětluje. 

 

Fanoušci na působení Milana Knoblocha na Vinici jen tak nezapomenou. Je podepsán nejen pod zmiňovaným 3. místem v minulé sezóně, ale na podzim roku 2015 to byl právě on, kdo hájil pardubickou branku a vychytal nulu při historické pohárově výhře nad pražskou Spartou. Milane děkujeme, ať se ti dál v životě a v kariéře daří!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Certus

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více