Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 27.11.2018

Milan Knobloch se loučí s pardubickým dresem

Možná jste v neděli večer na sociálních sítích zaznamenali příspěvek, ve kterém se pardubický brankář Milan Knobloch loučil s fanoušky, spoluhráči a trenéry.


Brankář Milan Knobloch přišel do pardubického klubu na začátku roku 2015 po angažmá v Živanicích a od jara nastupoval v pardubické brance. Svou premiéru ve 2. lize měl v březnu téhož roku na zlínském stadionu, kde pardubický tým v deštivém utkání podlehl 0:4. Když v následujícím roce skončil v klubu Luděk Frydrych, byl Milan jedničkou a do dnešního dne odchytal ve druhé nejvyšší soutěži úctyhodných 75 utkání! 

 

"Děkuji skvělým spoluhráčům a trenérům za krásné období," napsal 26letý brankář, který byl v minulé sezóně nejlepším brankářem F:NL co se týká počtu vychytaných nul a výrazně tak pomohl pardubickému týmu ke skvělému 3. místu v konečné tabulce. 

 

Nyní ale Knobloch v pardubickém klubu opravdu končí. "Milan za mnou přišel s tím, že by rád své angažmá v Pardubicích uzavřel," řekl nám sportovní manažer FK Pardubice Vít Zavřel. "Rozhodli jsme se mu vyhovět a jsme připraveni jednat o Milanově uvolnění, zatím ale žádná konkrétní nabídka na stole neleží," vysvětluje. 

 

Fanoušci na působení Milana Knoblocha na Vinici jen tak nezapomenou. Je podepsán nejen pod zmiňovaným 3. místem v minulé sezóně, ale na podzim roku 2015 to byl právě on, kdo hájil pardubickou branku a vychytal nulu při historické pohárově výhře nad pražskou Spartou. Milane děkujeme, ať se ti dál v životě a v kariéře daří!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek více

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku více

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou více

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali více