Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 27.11.2018

Jak zahájíme rok 2019? Zápasem proti Chrudimi!

Stejně jako v několika posledních letech, i zkraje roku 2019 zahájí pardubický FK přípravu na fotbalové jaro účastí v populární zimní Tipsport lize. Proti několika předchozím rokům je tady jedna změna, možná příjemná i pro naše fanoušky.


Na začátku roku 2019 se Pardubáci představí ve skupině hrané v hlavním městě, odpadají tak poměrně komplikované cesty do Brna, kde v posledních dvou letech náš tým svá utkání v základní skupině soutěže hrál.

 

FK Pardubice je účastníkem skupiny B a její utkání se, stejně jako v případě skupiny A (Hradec Králové, Příbram, Vlašim a Ústí n/L.), budou hrát na umělé trévě v areálu v Horních Počernicích (bývalý areál SC Xaverov).

 

A soupeři našeho týmu? Se všemi soupeři, kteří nás ve skupině zkraje roku čekají, jsme se poměrně nedávno utkali. Nejprve nastoupíme proti MFK Chrudim, poté se střetneme s ligovým Jabloncem a boje ve skupině završíme duelem proti Varnsdorfu.  

 

Utkání našeho týmu budou mít velmi rychlé tempo. Začínáme již 5. ledna 2019 duelem proti Chrudimi, o tři dny později nás čeká Jablonec a pár dnů nato změříme síly s naším sousedem v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY z Varnsdorfu. Jak je vidět, po přelomu roku nebudou mít hráči příliš času na rozkoukávání se!

 

Utkání FK Pardubice ve skupině B zimní Tipsport ligy 2019

Tipsport liga  so 05.01.2019 10:30 pce FK Pardubice  hr MFK Chrudim
Tipsport liga út 08.01.2019  10:30  jabFK Jablonec pce FK Pardubice
Tipsport liga ne 13.01.2019 10:30 pce FK Pardubice van FK Varnsdorf


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více