Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 27.11.2018

Jak zahájíme rok 2019? Zápasem proti Chrudimi!

Stejně jako v několika posledních letech, i zkraje roku 2019 zahájí pardubický FK přípravu na fotbalové jaro účastí v populární zimní Tipsport lize. Proti několika předchozím rokům je tady jedna změna, možná příjemná i pro naše fanoušky.


Na začátku roku 2019 se Pardubáci představí ve skupině hrané v hlavním městě, odpadají tak poměrně komplikované cesty do Brna, kde v posledních dvou letech náš tým svá utkání v základní skupině soutěže hrál.

 

FK Pardubice je účastníkem skupiny B a její utkání se, stejně jako v případě skupiny A (Hradec Králové, Příbram, Vlašim a Ústí n/L.), budou hrát na umělé trévě v areálu v Horních Počernicích (bývalý areál SC Xaverov).

 

A soupeři našeho týmu? Se všemi soupeři, kteří nás ve skupině zkraje roku čekají, jsme se poměrně nedávno utkali. Nejprve nastoupíme proti MFK Chrudim, poté se střetneme s ligovým Jabloncem a boje ve skupině završíme duelem proti Varnsdorfu.  

 

Utkání našeho týmu budou mít velmi rychlé tempo. Začínáme již 5. ledna 2019 duelem proti Chrudimi, o tři dny později nás čeká Jablonec a pár dnů nato změříme síly s naším sousedem v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY z Varnsdorfu. Jak je vidět, po přelomu roku nebudou mít hráči příliš času na rozkoukávání se!

 

Utkání FK Pardubice ve skupině B zimní Tipsport ligy 2019

Tipsport liga  so 05.01.2019 10:30 pce FK Pardubice  hr MFK Chrudim
Tipsport liga út 08.01.2019  10:30  jabFK Jablonec pce FK Pardubice
Tipsport liga ne 13.01.2019 10:30 pce FK Pardubice van FK Varnsdorf


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Certus

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily více

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut?

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut? více

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané více

Česká televize točila profil Emila Tischlera

Česká televize točila profil Emila Tischlera více