Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Žižkov
Profile picture

U-11 (2009) | 01.12.2018

Druhé místo z Hradce Králové.

Hodnocení.


 

Pořadí: 1.Motorlet Praha, 2.FK Pardubice , 3.Hradec Králové, 4.Slavia Praha U10, 5.Inter Bratislava, 6.Třebeš, 7.Ústí nad Labem, 8.Mladá Boleslav, 9.Žďár nad Sázavou, 10 .Jičín.

 

Výsledky.

 

Skupina: FK-Třebeš 3: 3, FK-Ústí n / Lab. 5: 1, FK-Žďár 2: 0, FK-Slavia 1: 4. Semifinále: FK-Hradec Králové 1: 0. Finále: FK-Motorlet 2: 4.

 

Úvodní zápas se nám moc nevydařil. Sice jsme rychle vedli o dva góly a měli i další šance, pak už to ale z naší strany byla bída. Nic nám nešlo a zbytečná ztráta dvou bodů mrzela. S Ústím a Žďárem byla naše hra již lepší a vítězství zasloužené. Duel se Slávií hodně ovlivnila naše nepřesná muška v úvodu utkání.

 

Druhé místo ve skupině znamenalo semifinálové derby s dosud neporaženým a dominantním Hradcem. Začátek nebyl špatný, postupně měl ale častěji míč na kopačkách soupeř. Ovšem kouzelník Tomáš byl v brance nepřekonatelný a zaslouží dnes obrovskou jedničku! Jediná branka pak stačila na postup do finále.

 

Bohužel to se nám moc nepovedlo. Vedení o gól bylo málo, a Motorlet nekompromisně potrestal naše chyby. V klíčových momentech nás opět zklamala nepřesná koncovka.

 

I tak bych chtěl kluky pochválit za bojovnost a obětavost. Ale naše hra zas tak úchvatná nebyla, nedostatků na naší straně, hlavně v práci s balónem a kombinaci je spousta. Je třeba na sobě daleko více pracovat. Máme co dohánět!!!

 

Velký dík našim fanouškům za podporu!

 


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 01.12.2018 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau

Certus

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více