Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2009) | 03.12.2018

Harmonogram na leden až březen 2019

Zde naleznete plán na první tři měsíce roku 2019.


 

LEDEN

1

UT

 

2

ST

 

3

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

4

PA

 

5

SO

 

6

NE

 

7

PO

 

8

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

9

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

10

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

11

PA

 

12

SO

 

13

NE

 Turnaj Vysoké Mýto

14

PO

 

15

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

16

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

17

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

18

PA

 

19

SO

 

20

NE

 Turnaj Jablonec - satelit

21

PO

 

22

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

23

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

24

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

25

PA

 

26

SO

Turnaj Chrudim

Triangl Nový Bydžov

27

NE

 

28

PO

 

29

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

30

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

31

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

 

 

 

ÚNOR

1

PA

 

2

SO

 UMT UHŘÍNĚVES - BOHEMIANS 15:15

3

NE

 

4

PO

 

5

UT

 

6

ST

 

7

CT

 

8

PA

 

9

SO

 

10

NE

 

11

PO

 

12

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

13

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

14

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

15

PA

 

16

SO

 Turnaj Dašická

17

NE

 

18

PO

 

19

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

20

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

21

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

22

PA

 

23

SO

 Turnaj Jaroměř

24

NE

 Turnaj Skuteč

25

PO

 

26

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

27

ST

Soustředění Horní Bradlo

28

CT

Soustředění Horní Bradlo

 

 

BŘEZEN

1

PA

Soustředění Horní Bradlo

2

SO

Soustředění Horní Bradlo

3

NE

Soustředění Horní Bradlo

4

PO

 

5

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

6

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

7

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

8

PA

 

9

SO

 

10

NE

 

11

PO

 

12

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

13

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

14

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

15

PA

 

16

SO

 Triangl Hradec Králové

17

NE

 

18

PO

 

19

UT

Trénink Vinice 16:00

20

ST

 

21

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

22

PA

 

23

SO

 

24

NE

 

25

PO

Trénink Vinice 16:30

26

UT

Trénink Vinice 16:00

27

ST

 

28

CT

Trénink Vinice 16:00

29

PA

 

30

SO

 

31

NE

 Turnaj Benátky nad Jizerou


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.12.2018 | Zdroj fotky: )



Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Top Centrum prodejna

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily více

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut?

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut? více

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané více

Česká televize točila profil Emila Tischlera

Česká televize točila profil Emila Tischlera více