Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2009) | 03.12.2018

Harmonogram na leden až březen 2019

Zde naleznete plán na první tři měsíce roku 2019.


 

LEDEN

1

UT

 

2

ST

 

3

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

4

PA

 

5

SO

 

6

NE

 

7

PO

 

8

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

9

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

10

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

11

PA

 

12

SO

 

13

NE

 Turnaj Vysoké Mýto

14

PO

 

15

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

16

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

17

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

18

PA

 

19

SO

 

20

NE

 Turnaj Jablonec - satelit

21

PO

 

22

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

23

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

24

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

25

PA

 

26

SO

Turnaj Chrudim

Triangl Nový Bydžov

27

NE

 

28

PO

 

29

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

30

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

31

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

 

 

 

ÚNOR

1

PA

 

2

SO

 UMT UHŘÍNĚVES - BOHEMIANS 15:15

3

NE

 

4

PO

 

5

UT

 

6

ST

 

7

CT

 

8

PA

 

9

SO

 

10

NE

 

11

PO

 

12

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

13

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

14

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

15

PA

 

16

SO

 Turnaj Dašická

17

NE

 

18

PO

 

19

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

20

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

21

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

22

PA

 

23

SO

 Turnaj Jaroměř

24

NE

 Turnaj Skuteč

25

PO

 

26

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

27

ST

Soustředění Horní Bradlo

28

CT

Soustředění Horní Bradlo

 

 

BŘEZEN

1

PA

Soustředění Horní Bradlo

2

SO

Soustředění Horní Bradlo

3

NE

Soustředění Horní Bradlo

4

PO

 

5

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

6

ST

UMT Ohrazenic (sk. 2.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 1.) 16:30-17:30

7

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

8

PA

 

9

SO

 

10

NE

 

11

PO

 

12

UT

Hala Dašická 15:30-17:00

13

ST

UMT Ohrazenic (sk. 1.) 16:30-18:00

Hala Ohrazenice (sk. 2.) 16:30-17:30

14

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

15

PA

 

16

SO

 Triangl Hradec Králové

17

NE

 

18

PO

 

19

UT

Trénink Vinice 16:00

20

ST

 

21

CT

Hala Ohrazenice 16:30-18:00

22

PA

 

23

SO

 

24

NE

 

25

PO

Trénink Vinice 16:30

26

UT

Trénink Vinice 16:00

27

ST

 

28

CT

Trénink Vinice 16:00

29

PA

 

30

SO

 Triangl Dukla Praha

31

NE

 Turnaj Benátky nad Jizerou


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.12.2018 | Zdroj fotky: )



ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek více

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku více

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou více

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali více