Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 12.12.2018

Další tip na vánoční dárek? Darujte "permici" na jaro!

Pardubický tým je po skončení podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na páté pozici, a tak budou jeho jarní utkání velmi sledovaná. Proto si myslíme, že permanentní vstupenka na domácí utkání pro druhou polovinu soutěže by vašim blízkým mohla u vánočního stromečku udělat radost!


 

"Jarní" permanentí vstupenka se vyplatí. Zajistí vám vstup na všech sedm jarních domácích zápasů ve druhé nejvyšší soutěži, včetně očekávaného derby proti Hradci Králové

 

Permanentní vstupenky pro jarní část soutěží stojí 500 Kč na hlavní tribunu, za cenu 300 Kč pak do ostatních sektorů. Obě varianty permanentních vstupenek si můžete zakoupit prostřednictvím online prodeje. Možnost vybírat vhodná místa se vám otevře, pokud kliknete na banner v tomto článku, nebo přímo zde. Do zadaného e-mailu Vám dorazí krásný dárkový poukaz, který si budete moct vytisknout a třeba jej zabalit jako vánoční dárek.

 

Pro výměnu tohoto voucheru za plastovou permanentní vstupenku a případné dotazy nás kontaktujte na mail: palascak@fotbalpardubice.cz, nebo telefonním čísle 739 630 580.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.12.2018 | Zdroj fotky: redakce )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více