Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 12.12.2019

Tip na vánoční dárek? Darujte "permici" na jaro!

Pardubický tým je po skončení podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na první pozici, a tak budou jeho jarní utkání velmi sledovaná. Nejen proto by vašim blízkým mohla permanentní vstupenka pro jarní část soutěže udělat radost u vánočního stromečku!


 

"Jarní" permanentí vstupenka se vyplatí. Zajistí vám vstup na všech sedm jarních domácích zápasů ve druhé nejvyšší soutěži, včetně očekávaného derby proti Hradci Králové

 

Permanentní vstupenky pro jarní část soutěží stojí 500 Kč na hlavní tribunu, za cenu 350 Kč pak do ostatních sektorů. Obě varianty permanentních vstupenek si můžete zakoupit prostřednictvím online prodeje. Možnost vybírat vhodná místa se vám otevře, pokud kliknete na banner v tomto článku, nebo přímo zde. Do zadaného e-mailu Vám dorazí krásný dárkový poukaz, který si budete moct vytisknout a třeba jej zabalit jako vánoční dárek.

 

Pro výměnu tohoto voucheru za plastovou permanentní vstupenku a případné dotazy nás kontaktujte na mail: palascak@fotbalpardubice.cz, nebo telefonním čísle 739 630 580.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.12.2019 | Zdroj fotky: redakce )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více