Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 07.01.2019

Sledujte úterní utkání FK Pardubice na NovaSport 1

Televizní program Nova Sport 1 nabídne v úterý 8. ledna 2019 přímým přenosem utkání FK Jablonec - FK Pardubice, které se opět hraje v rámci programu zimní Tipsport ligy. Výkop dalšího duelu skupiny B je v 10:30 hod.


V úterý dopoledne čeká na pardubické fotbalisty v areálu pražského Xaverova ještě těžší soupeř než v sobotu, ligový FK Jablonec. „Stejně jako v sobotu necháme některé hráče doma a ti budou trénovat individuálně,“ objasňuje trenér Jiří Krejčí před úterním duelem. „Proti Jablonci zase zařadíme do hry zkušenější hráče, kteří v sobotu nenastoupili, čili sestavu hodně promícháme.“

 

Někdo by mohl brát utkání jako odvetu za listopadovou pohárovou prohru 1:2, ale teď jde o jiný zápas a především o přípravu. Jablonec se navíc musí vyrovnávat s pohyby kádru, opustili ho Masopust (Slavia) a čerstvě i Hanousek a Lischka (Sparta), naopak na sever Čech dorazil reprezentant do 21 Andrej Fábry, který přišel z Nitry.

 

Utkání budete moci sledovat v přímém přenosu na programu Nova Sport 1, výkop souboje je v 10:30 hod. Stream nabídne serve www.LSTV.cz a textový přenos najdete na Onlajny.com.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.01.2019 | Zdroj fotky: )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Certus

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více