Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 07.01.2019

Sledujte úterní utkání FK Pardubice na NovaSport 1

Televizní program Nova Sport 1 nabídne v úterý 8. ledna 2019 přímým přenosem utkání FK Jablonec - FK Pardubice, které se opět hraje v rámci programu zimní Tipsport ligy. Výkop dalšího duelu skupiny B je v 10:30 hod.


V úterý dopoledne čeká na pardubické fotbalisty v areálu pražského Xaverova ještě těžší soupeř než v sobotu, ligový FK Jablonec. „Stejně jako v sobotu necháme některé hráče doma a ti budou trénovat individuálně,“ objasňuje trenér Jiří Krejčí před úterním duelem. „Proti Jablonci zase zařadíme do hry zkušenější hráče, kteří v sobotu nenastoupili, čili sestavu hodně promícháme.“

 

Někdo by mohl brát utkání jako odvetu za listopadovou pohárovou prohru 1:2, ale teď jde o jiný zápas a především o přípravu. Jablonec se navíc musí vyrovnávat s pohyby kádru, opustili ho Masopust (Slavia) a čerstvě i Hanousek a Lischka (Sparta), naopak na sever Čech dorazil reprezentant do 21 Andrej Fábry, který přišel z Nitry.

 

Utkání budete moci sledovat v přímém přenosu na programu Nova Sport 1, výkop souboje je v 10:30 hod. Stream nabídne serve www.LSTV.cz a textový přenos najdete na Onlajny.com.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.01.2019 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau

Certus

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Chcete další autogramy našich hráčů? V pátek na AbiFestu!

Chcete další autogramy našich hráčů? V pátek na AbiFestu! více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Tischler nastoupil za U21, byl u výhry nad Ruskem

Tischler nastoupil za U21, byl u výhry nad Ruskem více