Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 26.01.2019

Jasná výhra rezervy v prvním přípravném zápase

V prvním přípravném utkání rezervy v roce 2019 zavítal do Ohrazenic účastník Královéhradeckého krajského přeboru z Nového Bydžova. Soupeř ale nezachytil začátek utkání a domácí po první čtvrthodině vedli již 4:0. Skóre narůstalo i nadále a nakonec se zastavilo na konečném 7:1.


Přípravné utkání

 
FK Pardubice B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 7:1 (5:0)
 
Domácí šli do vedení již ve 24. vteřině, když se prosadil Bureš - 1:0. V 9. minutě po centru Kühnela zvýšil na 2:0 Kudrna. Ve 14. minutě se poprvé v zápase prosadil Šafařík - 3:0. Hned za minutu přidal již čtvrtou branku Huf. Ve 31. minutě Bureš připravil druhý gól pro Šafaříka, čímž uzavřel poločasové skóre na 5:0. V 59. minutě se opět opakovala spolupráce Bureš - Šafařík a druhý jmenovaný dovršil hattrick - 6:0. V 66. minutě se z dorážky prosadil zblízka Jirásek - 7:0. Hosté korigovali v 72. minutě, kdy se po rohu prosadil hlavou V. Mokošín - 7:1. Další slibné šance již domácí nevyužili, tudíž skóre se již neměnilo.
 
Fakta - branky: 1. Bureš, 9. Kudrna, 14., 31. a 59. Šafařík, 15. Huf, 66. Jirásek - 72. V. Mokošín. Rozhodčí: Morávek - Preclík, Pagáč.
 
Sestava FK PCE B: Jech - Suchochleb, Spěvák, Kudrna, Zelenka (46. Jančura) - Jiroutek, Kühnel (46. Rek) - Bureš, Šafařík, Nikodem - Huf (46. Jirásek).


(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.01.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více