Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 02.02.2019

Čtyřbranková výhra rezervy nad Jaroměří

Ve druhém přípravném utkání pardubická rezerva přivítala opět celek z Královéhradeckého přeboru, tentokrát Jaroměř. Hosté se předvedli jako houževnatý celek a zejména v prvním poločase pozorně bránili. Branky tak padaly až ve druhé půli.


Přípravné utkání

 
FK Pardubice B - FK Jaroměř 4:0 (0:0)

 

V prvním poločase domácí sice dosáhli dvou branek, ale jedna byla rukou a druhá z ofsajdu. Regulérní gól padl až v 57. minutě, kdy byl na konci pěkné kombinace Bureš - 1:0. Hosté poté nevydrželi se silami a pardubičtí je v poslední čtvrthodině hned třikrát potrestali. Nejprve Zelenka přesnou střelou z levé strany na zadní tyč a poté měli domácí dvakrát možnost penalty po faulech na Hofmana a Bureše. Jak Jiroutek v 85., tak Zelenka v 89. minutě své pokusy s přehledem proměnili na konečných - 4:0.

 

Fakta - branky: 57. Bureš, 74. Zelenka, 85. Jiroutek z pen., 89. Zelenka z pen. Rozhodčí: Filipi ze Skutče (Morávek, Lambev). 
 
Sestava FK PCE B: Jech - Rambousek, O. Vencl (46. Outrata), Kudrna, Březina - Jiroutek, Spěvák - Hofman, Bureš, Zelenka - Šafařík.
 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 02.02.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Aigos - reklama

Ženský A-tým vyhrál v Olomouci, první místo mu už nikdo nevezme

Ženský A-tým vyhrál v Olomouci, první místo mu už nikdo nevezme více

Cenná výhra rezervy ve Vysokém Mýtě

Cenná výhra rezervy ve Vysokém Mýtě více

Vladimír Pitter: Neumím si představit, že by rekonstrukce stadionu neproběhla

Vladimír Pitter: Neumím si představit, že by rekonstrukce stadionu neproběhla více

Jakub Pekárek: Doma už neprohrajeme!

Jakub Pekárek: Doma už neprohrajeme! více