Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 02.02.2019

Čtyřbranková výhra rezervy nad Jaroměří

Ve druhém přípravném utkání pardubická rezerva přivítala opět celek z Královéhradeckého přeboru, tentokrát Jaroměř. Hosté se předvedli jako houževnatý celek a zejména v prvním poločase pozorně bránili. Branky tak padaly až ve druhé půli.


Přípravné utkání

 
FK Pardubice B - FK Jaroměř 4:0 (0:0)

 

V prvním poločase domácí sice dosáhli dvou branek, ale jedna byla rukou a druhá z ofsajdu. Regulérní gól padl až v 57. minutě, kdy byl na konci pěkné kombinace Bureš - 1:0. Hosté poté nevydrželi se silami a pardubičtí je v poslední čtvrthodině hned třikrát potrestali. Nejprve Zelenka přesnou střelou z levé strany na zadní tyč a poté měli domácí dvakrát možnost penalty po faulech na Hofmana a Bureše. Jak Jiroutek v 85., tak Zelenka v 89. minutě své pokusy s přehledem proměnili na konečných - 4:0.

 

Fakta - branky: 57. Bureš, 74. Zelenka, 85. Jiroutek z pen., 89. Zelenka z pen. Rozhodčí: Filipi ze Skutče (Morávek, Lambev). 
 
Sestava FK PCE B: Jech - Rambousek, O. Vencl (46. Outrata), Kudrna, Březina - Jiroutek, Spěvák - Hofman, Bureš, Zelenka - Šafařík.
 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 02.02.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více