Příprava | 02.02.2019

Čtyřbranková výhra rezervy nad Jaroměří

Ve druhém přípravném utkání pardubická rezerva přivítala opět celek z Královéhradeckého přeboru, tentokrát Jaroměř. Hosté se předvedli jako houževnatý celek a zejména v prvním poločase pozorně bránili. Branky tak padaly až ve druhé půli.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - FK Jaroměř 4:0 (0:0)

V prvním poločase domácí sice dosáhli dvou branek, ale jedna byla rukou a druhá z ofsajdu. Regulérní gól padl až v 57. minutě, kdy byl na konci pěkné kombinace Bureš - 1:0. Hosté poté nevydrželi se silami a pardubičtí je v poslední čtvrthodině hned třikrát potrestali. Nejprve Zelenka přesnou střelou z levé strany na zadní tyč a poté měli domácí dvakrát možnost penalty po faulech na Hofmana a Bureše. Jak Jiroutek v 85., tak Zelenka v 89. minutě své pokusy s přehledem proměnili na konečných - 4:0.

Fakta - branky: 57. Bureš, 74. Zelenka, 85. Jiroutek z pen., 89. Zelenka z pen. Rozhodčí: Filipi ze Skutče (Morávek, Lambev).

Sestava FK PCE B: Jech - Rambousek, O. Vencl (46. Outrata), Kudrna, Březina - Jiroutek, Spěvák - Hofman, Bureš, Zelenka - Šafařík.

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 02.02.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )